פורום הריון בסיכון גבוה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו הפלות חוזרות, סוכרת בהריון, שמירת הריון, רעלת הריון, הריון מרובה עוברים, לידה מוקדמת, ניתוח קיסרי, לחץ דם בהריון, מחלות הריון, הריון חוץ רחמי, זירוז לידה, היפרדות שליה, CMV ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• היריון ספונטני בגיל 44
    טלי
    11/07/2022

הי, הריון ספונטני שני ולא מתוכנן בשנה האחרונה. הראשון נפל באופן טבעי ואחריו לאחר התייעצות עם הרופאה,בשל בעית לחץ דם כרונית המטופלת תרופתית כבר מספר שנים ולאור גילי...43 וחצי,החלטתי שעדיף לא לנסות שוב. יחד עם זאת,התעכבתי בהחדרת ההתקן והיום כשהלכתי סופסוף הבנתי שאיחרתי )כמה ימים לאחר מועד המחזור האמור להיות, שלבסוף הגיע ליום וקליל,הרופאה קבעה שזה לא מחזור ושלחה לבדיקות דם מחשד להריון(. הבדיקת דם הראתה בטא מעל 65.
    ...בנוסף לכל אני חיובית לפפילומה ועברתי הליך לצריבת התאים הנגועים,נמצאת במעקב.
    השאלה שלי, קשה ככל שתהייה...האם יש יותר סיכון בהריון כזה מאשר סיכוי? כי ההתלבטות היא קשה. שנים רציתי עוד הריון ועכשיו זה נראה שזה לא אפשרי במצבי, על אף שכנראה מבחינת פוריות אין בעיה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    היריון ספונטני בגיל 44

הוספת תגובה

תמונה

• COOMBS INDIRECT
    נטעלי
    11/07/2022

תוצאות הדם שלי בבדיקת COOMBS INDIRECT חיובית - Anti M titer 1:2

מה המשמעות של זה וכמה חריגה התוצאה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    COOMBS INDIRECT

הוספת תגובה

תמונה

• המטומה בשבוע 14
    בת אל
    14/06/2022

שלום,
    בשבוע 10 היה לי דימום כבד והובחנתני עם המטומה
    אני כבר בשבוע 14 אין לי דימום פעיל אך יש הפרשות חומות בלי פוסקות ,מטופלת עם נרות,ההבחנה האחרונה היא 8ס״מ המטומה+חשש להפרדות קרומים. לצערי היא גדלה והלחץ שלי רק גדל, השאלה שלי היא מה באמת ניתן לעשות? רופא אחד אומר לי שמומלץ מנוחה ורופא שני אןמר לי להמשיך בשיגרה כמובן ללא מאמץ מיותר וסקס, בנות שחוו את זה בעבר , האם ההריון שלכם הסתיים בשלום ? הרופא אמרה לי שיש 80אחוז הצלחה ו20 אחוז הפלה ,לידה מוקדמת, ולצערי אני עדיין לא אופטימית וכל יום הוא נצחי ולחץ נוראי , אשמח לשמוע דעות נוספות תודה

לקביעת תור
    סגירה
    המטומה בשבוע 14

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח חלבון בשתן-בהריון
    עדי
    06/06/2022

שלום,
    ברקע יתר לחץ דם כרוני
    הריון, שבוע 24
    אודה להסבר בנוגע לתוצאת בדיקת שתן(לא איסוף)-
    PROTEIN/CREAT RATIO
    תוצאה 66.66 mg/g

לקביעת תור
    סגירה
    פענוח חלבון בשתן-בהריון

הוספת תגובה

תמונה

• המטומה בצעירותי כתוצאה מכך שצוואר הרחם לא היה
    רויטל
    06/06/2022

שלום רב,
    בצעירותי התגלה לי המטומה, כתוצאה מכך שצוואר הרחם לא היה מחובר אל הרחם ובניתוח עברתי איחוי. כוון שהייתי בגיל 14 עקב הניתוק, הדימום במהלך המחזור הצטבר לי בבטן. לאחר הניתוח הוסת התייצבה. כעבור שנים נולדו לי 3 ילדים בריאים כולם בניתוח קיסרי. היום אני מבינה שעברתי טראומה משמעותית ואני רוצה לחקור את הנושא יותר לעומק. האם הנושא מוכר ועד כמה והאם יש מחקרים או מידע נושא בנושא.
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר דוקטוס ונוזוס בסקירה מאוחרת
    אילנה טובול
    09/03/2022

שלום, כיום אני נמצאת בשבוע הריון 29. כל הבדיקות הגנטיות, שקיפות עורפית וחלבון עוברי היו תקינות. אני מרגישה מצויין ומרגישה תנועות. בסקירה המוקדמת התגלה מוקד אקוגני בחדר שמאל, בסקירה המאוחרת התגלה מוקד אקוגני נוסף וחוסר דוקטוס ונוזוס. בסקירה מכוונת הרופא ראה בוודאות שהוריד לא קיים. אין ממצעים אחרים- עובר מתאים לגיל הריון, כמות מים תקינה, כל האיברים נראים תקינים ובמקום שצריכים להיות. וריד טבור מתנקז לפורטל סינוס ומשם למערכת הכבדית, לא נמצא חיבור לעליה הימניתאו לenvferior vena cava. אנטומיה לבבית נראית תקינה, ללא קרדיומיופטיה וללא נוזל פריקרדיאלי. אין סמנים רכים נוספים לDS.
    הסבירות לתסמונת אחרי ייעוץ גנטי הוא 1:12000. כיום ממתינים לאקו לב עובר ובשבוע 32 נצטרך לעשות מי שפיר וצ'יפ גנטי.
    כרגע הכל נראה שחור עם נקודות אור מאוד קטנות. האם קיים סיכוי כלשהו שהתינוק יצא בריא ושלם או שבוודאות תהיה לו בעיה כזו או אחרת??

הוספת תגובה

תמונה

• חיסון רביעי לקורונה שבוע 13
    ליאת
    01/02/2022

הי אני בשבוע 13. בת 40+. חיסון 3 לקורונה הבוסטר ניתן ב28/8 כלומר חלפו ממש עתה 5 חודשים. אני מאוד בלחץ מהקורונה. ממש. האם נכון להתחסן כעת בחיסון 4? האם לא מסוכן בשלב זה ורצוי? או לחכות ? תודה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון בסיכון, הריון צעיר
    עדידוס
    21/01/2022

שלום,
    מאיזה שבוע עלי לגשת למרפאת הריון בסיכון ( יתר לחץ דם+קרישיות)
    ובנוסף מתי אפשר לבצע US ראשון

(שבוע 4 + 5 ימים)

לקביעת תור
    סגירה
    הריון בסיכון, הריון צעיר

הוספת תגובה

תמונה

• היריון שלישי לאחר 2 הפלות
    אנונימית
    09/11/2021

ברקע apla והטרוזיגוטית לפקטור 5 ליידן (הומוזיגוטית לmthfr). נכנסתי להיריון טבעי לאחר 2 הפלות ובבדיקות הדם בשבוע 4+4 הבטא 897 וtsh 1.12. האם תקין?

לקביעת תור
    סגירה
    היריון שלישי לאחר 2 הפלות

הוספת תגובה

תמונה

• היריון בסיכון עקב מחלת קוליטיס
    ניצן
    08/10/2021

היי,
    אני בשבוע 11 ובהריון בסיכון עקב מחלת קוליטיס (נמצאת ברימיסיה ארוכה ומטופלת בטיפול ביולוגי-אינטיביו מזה 4 שנים).
    בבדיקה לאיתור סוג דם התקבלה תוצאה:
    A+
    Anti body screen I pos
    ונכתבה ההערה: פנל לא ברור, המשך בירור נוגדן.
    אשמח לדעת מה משמעות התוצאה ואילו בדיקות עליי לעשות על מנת לברר את סוג הנוגדן.
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• קיצור צוואר הרחם - הריון תאומים
    דניאל
    11/09/2021

היי, אני בהריון תאומים שבוע 19, היום בבדיקת רופא הוא ראה כי הצוואר התקצר בצורה משמעותית ל13 מ"מ (בסקירה המוקדמת היה 35). נשלחתי ישירות למיון וכרגע אני מאושפזת להשגחה מחשש ללידה מוקדמת, מקבלת תמיכה הורמונלית.. אין צירים ואין פתיחה, הקטנים זזים, המים תקינים. ביום ראשון יחליטו האם יש מקום לבצע תפר בצוואר הרחם, אבל לפי מה שהסבירו לי בהיריון מרובה התפר לא יעיל לעיתים קרובות. מה האפשרויות שעומדות בפניי? האם אני יכולה להתעקש על תפר? האם קיימות המלצות אחרות? מוכנה לעשות הכל כדי לשמור על הקטנים שלי, הריון יקר לליבי מאוד לאחר שנתיים ivf.

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגביי בדיקת מי שפיר בהריון בסיכון
    עדי
    02/09/2021

היי,אני בת 43 שבוע 20 בהריון תאומים יקר מאוד מביציות שלי ,אחריי שנתיים טיפולי פוריות ועוד שנה וחצי 3 הפלות מתרומת ביצית ארורה (הפלות טבעיות שבוע 5)שלא ברור איך לא צלחה והותירה אותי עם טראומות קשות. שקיפות עורפית תקינה,סקירת מערכותמוקדמת תקינה הרופא שדיבר על סיכון להפלה להריון היקר במצבי הציע בשבוע 21 סקירת מערכות מוקפדת מאוד נוספת, ואם חלילה יהיה ממצא חריג אשלח לדיקור מי שפיר. אני ממש חוששת ותוהה באם הכל תקין עדיין כדאי לי לבצע דיקור מי שפיר שעלולה לגרום לי להפלת ההריון כולו??!!!קראתי מאמרים הטוענים שההמלצה שלא להתבסס רק על גיל האם אלא על הבדיקות עצמן סקירות,שקיפות עורפית וכו'.

הוספת תגובה

תמונה

• הפלה טבעית בחודש שישי והיריון חדש
    רוני
    01/09/2021

לפני כשלושה חודשים עברתי הפלה טבעית בשבוע שישי. עכשיו אני בשבוע חמישי ושלושה ימים בתאריך 27.8 הבטא שלי הייתה 476 והפרוגסטרון 14.6
    בתאריך 31.8 בטא 855 פרוגסטרון ירד 11.7 מקבלת טיפול פרוגסטרון .
    האם זה אומר שההריון כשל?

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי בטא , האם תקין או לא
    אוריה
    26/08/2021

האם יתכן שבדיקת בטא תצא 3400 במעבדה אחת
    ובמעבדה אחרת התוצאה תצא 3175 יום אחרי ?
    נצפה שק .

הוספת תגובה

תמונה

• בריכה בתפר צווארי
    דור
    24/08/2021

שלום ביצעתי לפני שבועיים תפר צווארי, שבוע 14
    האם מוצר להיכנס לבריכת שחייה?

לקביעת תור
    סגירה
    בריכה בתפר צווארי

הוספת תגובה

תמונה