קרי לילה ללא הפסק

מנהל הפורום

ד``ר עידן מיליצ`ר
ד"ר עידן מיליצ'ר
לקביעת תור אצל ד"ר עידן מיליצ'ר ללא פרסום בפורום

• קרי לילה ללא הפסק
    ערן
    30/06/2019

שלום ד"ר ,
    בחודשים האחרונים התחיל לי קרי לילה קבוע בכל לילה ! כן כן בכל לילה , פעם או פעמיים בלילה ביום איף שאני נכנס לשינה העמוקה . מלווה בחלומות אירוטים ולפעמים לא זוכר , וזה כ"כ מעצבן שזה קורה כי אני מתעורר וגמור אחריי זה.
    אני פעיל מינית ולכן זה מפתיע אותי !

איך עוצרים את זה ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הי ערן

ד''ר עידן מיליצ'ר
    02/07/2019

מבין את התסכול שלך. לא אנחם אותך בלכתוב שאתה בריא! אז... בן כמה אתה? האם אתה מאונן?

עידן מיליצ'ר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קרי לילה ללא הפסק שלום ד"ר

ערן
    02/07/2019

זה פוגע לי בשינה , ברור שיש יותר גרוע וכו' .
    בן 27 , אני בקשר עם מישהי ומקיים יחסי מין קבוע על בסיס יומי ובכל זאת בלילה זה כבר תקופה ארוכה שכל לילה זה קורה ולפעמים פעמיים בלילה , מרוב שזה קורה כבר כמות "החומר" שאני פולט יורדת משמעותית . זה גומר אותי מעלף אותי !

מאונן?
    בקושי כי אין לי צורך כל עוד יש לי קשר , רק בתקופות יובש.

לאחרונה יש לי עוררות מינית, מאז שאני מקיים יחסי מין ללא קונדום אבל אחראי - עשינו בדיקות דם וכו' , אני כל הזמן חושב על סקס , ומאז שאני איתה בכלל , ואם היא צריכה לנסוע לאנשהו , אני חושב על סקס . ואולי יש לזה קשר בעקיפין למה שקורה לי בלילות ,אין לי מושג .

ואיך שהיא מגיעה הביתה היא וגם אני שוכבים בקיצור , איןלי חסך בסקס ולכן זה מפתיע , מצטער מראש על אורך התשובה :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי ערן

ד''ר עידן מיליצ'ר
    02/07/2019

אכן אתה מתאר תופעה יוצאת דופן. הרבה החורים היו שמחים להיות כמוך.... אבל חשוב שאתה לא תהייה מתוסכל ולכן, נסה לקיים עם זוגתך יחסי מין לפני השינה ונראה אם אחרי מספר ימים של קיום יחסים לפני השינה, משהו ישתנה.
    דווח לאחר ניסיון של יחסים ממש לפני השינה..

עידן מיליצ'ר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ד"ר בהמשך לשיחתנו \ פעמיים קרי לילה הלילה הזה

ערן
    09/07/2019

נפגשתי וקיימתי יחסי מין בערב , בלילה הלכתי לישון לא נרדמתי עד שנרדמתי היה לי חלום אירוטי , בחלום האירוטי הרגשתי שאני גומר פעמיים , וכשקמתי מעייפות קשה שוב פעם נאלצתי להחליף תחתונים באמצע הלילה- עצבים . ולא נרדמתי !

אני גמור ואינני יודע מה לעשות , אני מנסה לא לחשוב על סקס בכלל , מנסה להדחיק את זה כמה שאפשר .

זה בינתיים :(

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי ערן

ד''ר עידן מיליצ'ר
    09/07/2019

שאלתי אותך בפנייתך הקודמת בן כמה אתה? והאם אתה מאונן?

עידן מיליצ'ר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עניתי לך . בהודעה הקודמת. אני מאונן...

ערן
    09/07/2019

לפעמים פשוט כרגע אין לי צורך כי יש לי סקס זמין. וגם לאונן אחריי כל הקרי לילה ובנוסף לסקס. זה 5 אורגזמות ביום בממוצע .

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו