רגרסיה בשינה גיל שנתיים ו3חודשים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רגרסיה בשינה גיל שנתיים ו3חודשים
    חן
    23/06/2018

שלום,
    בני בן השנתיים היה נרדם בצורה מדהימה היינו מקלחים הוא היה רואה את תוכנית הלילה מצחצח שינה נכנס למיטה לילה טוב מאמא ואבא והולך לישון בכיף ללא שוה ריב בשעה 20:00
    בשבוע וחצי האחרונים זו נהייתה מלחמת עולם צרחות נוראיות ובכי של לא בא לי...ורק אחרי התעקשות שלנו, שלא התייחסנו והמשכנו לקחת אותו למיטה אחרי שעה וחצי הוא מסכים להיכנס למיטה. כמו כן גם לאחרונה גם בבוקר בגן שאני משאירה אותו בבוקר הוא בוכה מאוד וזה גם משהו חדש.כמו כן חשוב לציין כי שום דבר לא השתנה בחייו.
    הפחד שלי שזה יושב אצלו על חרדת נטישה או על משהו אחר חמור ובמקום לעשות טוב אנע עושה לו נזק.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• רגרסיה בשינה

סימונה פלג
    24/06/2018

בוקר טוב חן.
    מה שלומך? סביבות גיל השנתיים הוא אתגר חדש להורים בו הילדים מגלים את עצמאותם , רצונם, דעותיהם ובמידה מסוימת גם את המודעות שלהם לדברים מסוימים. אין ספק שבשבוע וחצי האחרונים משהו עובר על בנך. הן בתחילת היום כשצריך להיפרד ממך בגן .והן בלילה שההרדמה לא הכי נעימה.
    את כותבת על פחד מחרדת נטישה, האם יש סיבה לכך? האם חווה נטישה איזושהי לדעתך? או שמע משהו?
    אחד הדברים שאני אוהבת להמליץ להורים כדי לדעת מה קורה עם הילד הוא לשחק איתם משחק תפקידים.את הילדה בגן הוא כמו הגננת. ככל שהדימיון עולה , לזרום איתו ולשמוע אותו. או בדרך אחרת על ידי בובות חיות, ליצור משחק האנשה. ומשם אולי תוכלי לשמוע שבדרך אחרת לא יצא.
    לגבי השינה. אנני יודעת מה הסיבה לשינוי. דרך אגב, זה לא חריג שיש שינויים בהרגלי השינה אחרי תקופה של שינה טובה וחלקה. כמובן שאם יש סיבה צריך לדעת מה. טיפים לגבי השינה.
    אם יוצא כל פעם מהמיטה - להחזיר אותו למיטה. לא להיכנס להסברים או כעסים או דיבורים. לתת חיבוק, להרגיע. ולהחזיר למיטה. לגלות את הנחישות לצד אותו חיבוק אוהב. המשמעות של החיבוק לתת הרגשה שהוא לא לבד, שלא כועסים עליו.
    אשמח להתעדכן איך הולך.
    בבברכה, סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו