קשר חזק מאוד עם הסבתא

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קשר חזק מאוד עם הסבתא
    הלית
    26/06/2018

אמא שלי עוזרת לי הרבה עם הילדים, האמצעית שלי בת 7 מאוד מאוד קשורה אליה. כשהיא לא מרגישה טוב או כשהיא במצב רוח רע היא רוצה רק את סבתא ושמעתי אותה כבר כמה פעמים קוראת לה בטעות "אמא". אני חוששת שאולי הקשר חזק מדי, אם יש דבר כזה, וכן אני לוקחת את זה אישית שהיא מעדיפה אותה על פני.. לא רוצה לחבל להן בקשר חלילה אבל האם צריך לצנן אותו במקצת?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    קשר חזק מאוד עם הסבתא

הוספת תגובה

תמונה

• קשר חזק עם הסבתא

סימונה פלג
    26/06/2018

הלית היקרה שלום,
    מה שלומך? כסבתא יחסית חדשה. ממש פחדתי שהנכדה שלי לא תאהב אותי. ולמה שכן?? ובתי ילדה, והפכתי להיות סבתא. עם הזמן למדתי ובנינו , אני שמחה שמהר מאוד זה קרה. לעולם לא אוכל לתפוס את מקומה של בתי, כשם שהיא לא תוכל לתפוס את מקומי. לכל אחת מאיתנו בתפקיד החדש יש את המקום שהוא רק שלו.
    ובכל מה עושים. מאחר ואימך עוזרת לך הרבה. ואת צריכה עזרה זו. הייתי חושבת איך למצוא את זמן האיכות עם בתך, לעשות איתה דברים שהיא אוהבת. לבלות איתה , לחוות אותה. בכלל באופן כללי, לעשות איזשהו זמן קבוע ואישי עם כל אחד מהילדים.
    אשמח להתעדכן, בברכה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו