איך מתגברים על חוסר ביטחון?

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• איך מתגברים על חוסר ביטחון?
    עידן
    21/02/2017

אני יוצא עם בחורה כמעט חודשיים. זו מישהי שהייתי מעוניין בה הרבה זמן אבל היא הייתה מעוניינת במישהו אחר ורק כשהיא הבינה שהוא לא בעניין שלה היא כאילו "גילתה" אותי. כיף לנו מאוד ויש לי רגשות כלפיה, אבל אני לא מצליח להתגבר על זה שאני פשרה ואני כל הזמן חושב מה יקרה אם הבחור ההוא יחליט שהוא כן בעניין שלה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נגעת בנקודה חשובה

אוראל שופן
    21/02/2017

בכדי להגיע למימוש זוגי ולקחת חלק בזוגיות בריאה, אני מאמינה כי עלינו לפתח את הביטחון העצמי שלנו בעצמינו כפרטנרים רומנטים מוצלחים. עלינו להרגיש שאנחנו אוצר ושזה שיזכה בנו יהיה מאושר ולהיות מודעים לדברים הנפלאים שיש בידינו להביא לקשר הרומנטי.
    המצב שאתה מתאר כרגע הוא מצב של חוסר ביטחון כפי שהגדרת. זה אכן מצב שלילי אשר מצד אחד פוגם לך בחוויית הזוגיות שרצית לקחת בה חלק (סוג של הגשמת חלום ואתה בכלל לא נוכח כדי להנות ממנו) וכמובן עלול להרחיק את הפרטנרית הרומנטית שלך, שכן- אם אתה לא תאמין שאתה ה׳עסקה׳ הכי טובה שהיא יכולה לעשות, הסיכוי שלך ׳למכור׳ לה את זה ושלה ׳לקנות׳ את זה הוא קלוש.
    העבודה שעליך לעשות היא בינך לבין עצמך. ראשית אני ממליצה לך לחשוב עם עצמך האם אתה פרטנר רומנטי/ בן זוג טוב. במידה ואתה חושב שכן, תכתוב מה הופך אותך לפרטנר רומנטי טוב (כמה שהרשימה הזו תהיה ארוכה ומפורטת יותר כך יותר טוב). במידה ואתה חושב שאתה לא פרטנר רומנטי מספיק טוב, אנא כתוב מה הם הדברים שאתה יכול לעשות או צריך שיהיו לך כדי שתהיה פרטנר רומנטי טוב (גם כאן פירוט יעזור). חדד לעצמך את הדברים היפים שיש בך ותוקיר את עצמך עליהם, פעל כדי להשיג את הדברים שאתה חושב שאתה צריך שיהיו לך במידה ואתה מרגיש לא שלם.
    זה הוא כלי לדוגמה שעשוי לעזור לך מאד בהקשר של שיפור הביטחון העצמי שלך בעצמך כפרטנר רומנטי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו