יש לי בעיה, תקוע ובודד

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• יש לי בעיה, תקוע ובודד
    מושון
    24/02/2017

הי,
    אין לי בעיה לפנות למישהי באתרי היכרויות, עושה את זה הרבה. נדמה שאני מתפזר אפילו, כלומר פונה למלא נשים בו זמנית. בתקווה שאפגע עם מישהי. לעתים האינטרקאציה מובילה לשיחת המשך בטלפון, או מפגש. לאחר יצירת האינטראקציה הראשונית, תמיד נדמה לי שאני מלחיץ או עושה לא משהו נכון. גורם לי להרגיש מאוד מתוסכל, כאילו אני פגום או משהו. לפני כמה ימים, פניתי למישהי ברחוב ואמרתי לה שהיא ממש חמודה, להפתעתי זה עבר בסדר ולא קריפי בכלל.
    אני נמצא במקום בו אני מרגיש בודד, מחפש להכיר, רוצה זוגיות, לפרוח, להכיל, לצחוק, לכעוס, לאהוב, לחלוק את הטוב ואת הרע. אבל מה שכתבתי שאני מרגיש פגום, תמיד נשים דוחות אותי, לא יודע על מה, אני ממש מרגיש פגום, כי נפגש עם מלא ומדבר עם מלא, לא מבין מה הבעיה איתי.
    תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    יש לי בעיה, תקוע ובודד

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מספר נקודות להתייחסות

אוראל שופן
    24/02/2017

דייטינג בעולם המודרני יכולה להיות חוויה לא פשוטה וחיפוש זוגיות בימינו הוא אתגר.
    ההתמודדות שלך עם התחושה כי אתה פגום היא שארצה להתמקד בה בתגובתי, שכן אני מאמינה כי קשה לצאת מתוך האמונה הזו ליצירה של תקשורת רומנטית נכונה. הנקודה הבסיסית והמשמעותית ביותר לחיפוש אהבה שיישא פרי הינה הכרה חד משמעית בהיותינו אוצר וביכולת שלנו להסב לאחר אושר. עליך לפתח את הביטחון העצמי שלך בעצמך כפרטנר רומנטי פוטנציאלי מוצלח על מנת לגרום לנשים שאתה בא איתן באינטראקציה (או לפחות לחלק מהן) להאמין בזה.
    בנוסף, ישנן סוגיות רלוונטיות אחרות שעומדות בדרכם של מחפשי אהבה ואינו עולות באופן ישיר מדבריך אך יתכן וגם הן פוגמות במיומנויות התקשורת הרומנטית שלך וביכולת שלך להגיע למימוש זוגי.
    לבסוף, פעמים רבות קיימות בעיות פרקטיות הקשורות להתנהלות בדייט עצמו או בתהליך הדייטינג ויתכן ובהן גלומה הבעיה ושינוי שלהן יביא לפיתרון ברגע שהן יגיעו למודעות.
    בכל אופן, אשמח לעזור לך באבחון מקיף שישפוך לנו אור על המקומות בהם עליך להשתפר ואז להתאים אליך כלים פרקטיים לעבודה שבתקווה תעזור לך להגשים את החוויה הזוגית שאתה מתאר באופן כה יפה ושלם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו