הצעות לשיפור חיי המין של זוג נשוי

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• הצעות לשיפור חיי המין של זוג נשוי
    אנונימי
    20/04/2018

שלום לכולם.
    אני ואישתי אנשים מאוד מיניים, חשוב לציין שלאשתי היה ניסיון עם בני זוג לפני אבל אני פתחתי אותה לעולם הארוטי והקינקי.
    אנחנו עושים אחד לשני הרבה בודי מסז׳, מתקלחים יחד, נוסעים לצימרים, שולטים אחד על השניה ומענגים אחד את השניה ארוכות לפני הסקס. בסקס שלנו חשוב המון המגע והמשחק מקדים.
    עשינו הרבה, באמת.
    2 דברים שמאוד רצינו ולא הצלחנו זה סקס אנאלי והשפרצה.
    התחלנו עם אצבעות, עברנו לצעצוע קטן אבל לצערי אני לא מצליח להחדיר את איבר המין שלי פנימה, זה מלווה בתחושת כאב ואני לא מעוניין שאישתי לא תהנה מסקס.
    בנוסף, ראינו יחד את כל המאמרים וסרטוני הסבר לגרום לבחורה להשפריץ ו... כלום.
    מה עשינו לא בסדר?
    בנוסף רציתי לדעת איך אני גורם לאשתי לבצע בי חדירה אנאלית, זה מביש אותי וזה מצד שני מאוד מגרה אותי לאחר שניסיתי זאת בכצמי מס' פעמים.
    איך עוד ניתו לשפר אץ חיי המין שלנו? אם כל מה שעשינו, אנחנו כל היום חושבים על דברים נוספים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תקשורת מינית בריאה וחוויות חדשות

אוראל שופן
    29/04/2018

נשמע שהתקשורת המינית שלכם נפלאה.
    שניכם פתוחים להתנסויות ובאים ממחשבה על עונג ובמשחקיות מתחשבת ויפה.
    נשמע כי אתם קוראים, מתעניינים ומתנסים וזה כל מה שאני יכולה לעודד אתכם להמשיך לעשות על מנת לחוות דברים חדשים.
    בנוגע שלושת הנושאים הספציפיים ששאלת לגביהם:
    1. אנאלי לבת הזוג- חשוב להתאזר בסבלנות ובהכנה הדרגתית כפי שתיארת עם האצבעות ועם הצעצוע. חשוב שהאיזור יהיה מסוכך היטב, ושתבצעו הכנות של עיסוי פי הטבעת והאיזור ומכאן לאט ובזהירות עד למקום של חדירה וסקס. זה יכול לקחת גם תקופה של הכנות וכל עוד יש התחשבות פתיחות, תקשורת ורצון הדדי זה יקרה בזמנו.
    אנאלי בך- לא הבנתי היכן הבעיה. בלשתף את אשתך? בסיכון של הבושה מולה?
    השפרצה- ניתן להגיע לשפיכה נשית בעזרת גירוי חיצוני או פנימי או משולב. ישנם נשים שזה מתרחש אצלן לפני האורגזמה, וישנן כאלו שבזמן האורגזמה. אצל רבות זה מתרחש במסגרת מולטי אורגזמה ולא באורגזמה הראשונה. מזמינה אתכם לנסות ולהתנסות ואותה לשחרר ולאפשר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוספת להכנה למין אנאלי

אוראל שופן
    01/05/2018

בקשר לאנאלי באשתך, אשמח לחדד- ישנם אביזרי מין שמרחיבים בהדרגה את הכניסה לפי הטבעת. יש להשתמש בהם בהדרגה (לפי הגודל), כשהם מסוככים ובתנועת הברגה סיבובית איטית.
    עוד חשוב לציין, שצעצועים אנאליים הם שונים מצעצועים ואגינאליים ויש להם קצה אחורי רחב על מנת למנוע היבלעות של הצעצוע, דבר שקורה בקלות ועלול להיות מסוכן מאד מפני שהשריר הטבעתי שואב וננעל באופן פתאומי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו