בירור לגבי טיפול במיומות ברחם

מנהל הפורום

פרופ` יונה תדיר
פרופ' יונה תדיר
ד``ר רועי משיח
ד"ר רועי משיח
לקביעת תור אצל ד"ר רועי משיח ללא פרסום בפורום

• בירור לגבי טיפול במיומות ברחם
    נורית
    28/02/2019

אני גברת בת 58 עם מיומות ברחם יש יותר מ 2 וזאת בבדיקה שנעשתה לפני כ 3 שנים אחד מהם בגודל של מעל 12 מ"מ נאמר לי שהרחם שלי גדול ושרירני מזה שנים שאני סובלת מכאבים בגב תחתון במיוחד כאשר אני עומדת או צריכה לבצע פעולה שדורשת עמידה על הרגלים.כל אזור בטן תחתונה וגב תחתון אני יכולה לעמוד מקסימום 2 דקות בעבר קיבלתי זריקה פעם בחודש על מנת למנוע זרימת דם לרחם זה עזר אבל ברגע שהסתיימו הזריקות הכל חזר .מהם האפשרויות שעומדות בפני לטיפול תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גברת נורית שלום

ד''ר רועי משיח
    02/03/2019

נורית שלום,
    לא ברור לי אם מקור התלונות שאת מתארת הוא הרחם, לכן חשוב שתבצעי בירור אורטופדי. גודל המיומות אינו רלוונטי. חשוב לדעת האם המיומות גדלו לאחר שחדלו המחזורים או לא. במידה והמיומות לא גדלו לאחר סיום המחזור האופציות הטיפוליות הם מגוונות וכוללות ניתוחים - בעקר כריתת רחם וטיפולים זעיר פולשניים כמו אמבוליזציה ו US ממוקד. אין בגיל כזה יעילות לטיפול תרופתי
    בריאות שלמה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו