שרירנים מרובים ברחם ובנוסף כאבים מוזרים וגינלים פנימים

מנהל הפורום

פרופ` יונה תדיר
פרופ' יונה תדיר
ד``ר רועי משיח
ד"ר רועי משיח
לקביעת תור אצל ד"ר רועי משיח ללא פרסום בפורום

• שרירנים מרובים ברחם ובנוסף כאבים מוזרים וגינלים פנימים
    שרון
    04/05/2021

אני בת 52 עדיין מקבלת מחזור סדיר. יש לי שרירנים מרובים בגודל 20 שבועות של הריון. לאחרונה מאז החיסון השני אני סובלת כחודש וחצי מצריבות, בעירה וגינלית וכן מכאבים בשחלות ובשלפוחית השתן. עשיתי אולטרסאונד, בדיקות דם בדיקות שתן, גניקולוג רופא פנימי ואף אחד לא יודע מה יש לי. האם כדאי לי להוציא את השרירנים? האם בהכרח יוציאו לי גם את הרחם? אשמח לעזרה ולהמלצה על רופא שיוכל להגיד לי מה הפיתרון לבעיה המוזרה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• האם אף אחד אינו יודע מה שיש לך?

פרופ' יונה תדיר
    05/05/2021

נראה לי שמאד ברור מה שיש לך, וזה נאמר לך כנראה פעמעם רבות. יש לך רחם שגדלו במצב רגיל הוא כגדלו של אגס, ועכשיו גדלו כאבטיח קטן או מילוטן גדול. מה שצריך זה לבצע כריתת הרחם עם השרירן וסביר להניח שלאחר מכן הכל יסתדר. יש לי עבורך שני מסרים, האחד טוב והשני פחות טוב. הטוב: סביר להניח שזה לא גידול סרטני ממאיר (אף כי זה יאמרא בבטחון של 100% רק אחרי בדיקה פתולוגית של החומר שיוצא בניתוח. הפחות טוב: מאחר וכנראה כבר נאמר לך שזה כנראה לא סרטני ממאיר, אינך ממהרת לעשות את מה שכנראה כבר נאמר לך ע״י רופאים/ות בעבר. למען בריאותך, אל תתעלמי מהמלצות רפואיות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו