התייעצות בנושא מקצוע וזכויות

פורום פסיכיאטריה הוא המקום להתייעץ עם פסיכיאטרים מומחים בנושא הפרעות נפשיות. פורום פסיכיאטריה יעסוק במחלות נפש, סכיזופרניה, O.C.D, פסיכוזה, הפרעה דו-קוטבית, דיכאון, הפרעת אישיות גבולית, פוסט טראומה, תרופות פסיכיאטריות, טיפול אנטי פסיכוטי ועוד

מנהלי הפורום

טטיאנה שקרה
053-4877800
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התייעצות בנושא מקצוע וזכויות
    ד.
    18/06/2018

מה הזכויות שלי לאחר אישפוז והתקף פסיכוטי ?.
    לא מוגדר כסקיזופרן.
    בביטוח לאומי דחו את הבקשה לי כי המשכורת דאז הייתה גבוהה,מה שקרה בפועל אחרי ההתקף היה שמידרו אותי ממקום מסוים בעילה בטחונית והורידו ממני משמרות ערב ולילה וגרם לירידה תלולה במשכורת.
    מבולבל,כועס ומתוסכל מהיחס שאני מקבל מהמדינה והסביבה.
    (התליית רישיון,מידור ממקומות בטחוניים.)
    בתכלס רוצה למצוא מקצוע בשבילי כדי שאעזוב את העבודה הנוכחית כי יש לי מספיק על הראש עם רכב ושכ"ד ולא רואה למעט מההורים עזרה משום גורם.
    פרטים יבשים: 4 מיליגרם,בתהליך הורדת מינון,מטופל אצל פסיכוטרפיסט,מנסה לצאת\יוצא מהבידוד החברתי בעזרת קורסים חברתיים (משחק בישול ....).

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טטיאנה שקרה - 053-4877800

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ד שלום

דר' טטיאנה שקרה
    19/06/2018

על מנת שביטח לאומי יכיר בזכויותך עליך להגיש תביעה להכרה בזכויות. מומלץ לצרףחוו"ד פסיכיאטר על מצבך הנפשי ואבחנה עדכנית הכוללת המלצה על אחוזי נכות. ניתן להתייחס בחוו"ד גם בהגשת ערעור למשרד הרישוי על התליית רישיון נהיגה.
    ניתן לתאם חוו"ד במשרדיושם תנתן הכוונה מסודרת לכל הגורמים.
    בברכת בריאות והצלחה.
    ד"ר טטיאנה שקרה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו