הפסקת ציפרלקס-תופעות גמילה

מנהל הפורום

ד"ר בן עמית
ד"ר בן עמית
053-6834250
לקביעת תור אצל ד"ר בן עמית
053-6834250 ללא פרסום בפורום

• הפסקת ציפרלקס-תופעות גמילה
    רעות מנשרי
    30/04/2019

שלום, לפני כשבועיים הפסקתי באופן הדרגתי עם הציפרלקס (בידיעת הפסיכיאטר) לאחר לקיחת הכדור באופן קבוע לאורך הרבה שנים יחסית.
    בשבועות האחרונים התחלתי להרגיש דפיקות לב מהירות, קושי בנשימה ואז לאחר מכן התחילה להתלוות לכל אלה תחושת עייפות נוראית, קושי להירדם בלילה, תחושת מוזרות בראש .
    אני התחלתי לטפל באמצעים טבעיים דוגמת
    רודיולה, be positive , ובנוסף בי קומפלקס 50 ומשלבת טיפולי רפלקסולוגיה וטיפול רגשי (את שני אלה גם שילבתי במהלך הטיפול התרופתי) והטיפול הרגשי אכן מצליח לשנות אצלי לאט לאט את התפיסה.
    אני מרגישה פחות או יותר בסדר, אך פיזית מרגישה שקשה לי לתפקד בגלל כל תופעות הגמילה הללו.
    האם הן יחלפו? תוך כמה זמן ? והאם האמצעים הטבעיים שפירטתי עשויים להקל על תופעות הגמילה ולהביא להטבה במצב ולשיפור אורך החיים שלי?
    חשוב לי לציין שעם הציפרלקס מאוד סבלתי לאור כל תופעות הלוואי של הכדור ולא יכלתי לקיים אורך חיים נורמלי, וללא הציפרלקס אני מרגישה שאני מתחילה לחיות מחדש.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר בן עמית - 053-6834250

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תופעות לוואי ציפרלקס

ד"ר בן עמית
    09/05/2019

שלום,
    או שמדובר בגמילה, או בחזרת התסמינים שבגללם הוחל בטיפול בציפרלקס; קשה לדעת, זה תלוי במקרה. כמובן שאם ממשיכות זאת לא גמילה. קשה לענות בפורום, כמובן, צריך להפגש ולראות במה מדובר.
    בהצלחה, ד"ר עמית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו