קלונקס תופעות לוואי הפסקה של הכדור מה עושים

מנהל הפורום

ד"ר בן עמית
ד"ר בן עמית
053-6834250
לקביעת תור אצל ד"ר בן עמית
053-6834250 ללא פרסום בפורום

• קלונקס תופעות לוואי הפסקה של הכדור מה עושים
    רוני
    22/09/2019

אהלן
    אני נוטל קלונקס 0.5 כבר חצי שנה 2-3 כדורים על בסיס יום יומי במהלך התקופה הזאת עקב חרדות..
    רופא משפחה רשם לי עכשיו אני רוצה להפסיק אם הכדור הזה לא רוצה ליהות תלותי בו לתמיד אני בן 30 מעולם לא לקחתי כדורים מהסוג הזה ולא כדורים אחרים בכלל...
    אציין שהכדור עזר לי...
    אני יומיים בלי הכדור ומרגיש פלפיטציות,צמרמורות,רעד בגוף,חרדה מתח,לחץ
    כול רעש הכי קטן מפריע לי, זרמים נימול בראש מן הבזקים מן לחץ כזה בראש שהיה גם לפני האמת, חוסר תיאבון, הרגשה של הלב ועוד מלא תופעות לוואי אחרות, לא יוצא מהבית כבר כמה ימים.
    פעם רצתי המון והייתי עושה ספורט מתקני כוח והפסקתי בשנה האחרונה.
    אחרי כמה זמן של נטילה של חצי שנה תופעות הלוואי אמורות לחלוף ?
    חזרתי לריצה כבר חודש יכולה לעזור לי נגד התופעות לוואי של הפסקת הכדור או להחמיר ?
    ובכלל מה עושים מה דעתך בשביל שלא ימשיכו לי תופעות הלוואי ?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר בן עמית - 053-6834250

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תלות בקלונקס

ד"ר בן עמית
    28/09/2019

שלום,
    אכן רופאי משפחה, שאינם מומחים בפסיכיאטריה, מרבים לרשום תרופות ממכרות, כגון קלונקס, וכך נוצר מצב שאנשים כמוך סובלים מהתמכרות שקשה מאוד לצאת ממנה. 2-3 כדורי קלונקס היא התמכרות מורכבת, ואני חושב שצריך להפגש ולדון כיצד נוכל לסייע לך לצאת מהמעגל הזה, ובהקדם האפשרי.
    תודה,
    ד"ר עמית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו