אלימות של נשים כלפי בני זוגן

מנהל הפורום

ד"ר מני מלכה
ד"ר מני מלכה
לקביעת תור אצל ד"ר מני מלכה ללא פרסום בפורום

• אלימות של נשים כלפי בני זוגן
    מורן
    09/07/2019

שלום רב,

שמי מורן טואשי ואני סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל.
    במסגרת הלימודים אני כותבת עבודת תזה בנושא "סיפורי חיים של נשים אשר נקטו באלימות כלפי בני זוגן".
    המחקר יתמקד בנשים בוגרות, מגיל 25 ומעלה, אשר היו או הינן במערכת זוגיות מחייבת ואשר, מכל סיבה שהיא, השתמשו באלימות פיזית כלפי בן הזוג (בטווח כלל סוגי האלימות: זריקת חפצים, מכות, סטירות, דחיפות וכו').
    אם את מתאימה לקריטריונים אלה, אשמח להכיר אותך ולשוחח איתך, בזמן ובמקום המתאימים לך.

זו ההזדמנות שלך לקבל את מלוא הבמה להשמיע את קולך ובכך לתרום מחוויותייך ומניסיונך למחקר חשוב, ייחודי וחלוצי.
    כמו כן, המידע הנו משמעותי ויש בו בכדי לתרום להרחבת המודעות החברתית לתופעה זו ומכאן אולי גם לסייע בהתאמת שירותי הטיפול והמניעה.
    כמובן הדבר ייעשה במחויבות מלאה לשמירה על סודיות ואנונימיות של המשתתפות בכל האמצעים הנדרשים.
    אני מצרפת את מספר הטלפון והמייל האישי שלי, ואני מזמינה אותך ליצור עמי קשר בין אם את מעוניינת להשתתף במחקר, להפנות אליי אחרות, או מבקשת לקבל מידע נוסף. אשמח לענות לכל שאלה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בהצלחה

מני מלכה
    13/09/2019

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו