בן זוג דוחף אותי במהלך ריבים לעיתים רחוקות

מנהל הפורום

ד"ר מני מלכה
ד"ר מני מלכה
לקביעת תור אצל ד"ר מני מלכה ללא פרסום בפורום

• בן זוג דוחף אותי במהלך ריבים לעיתים רחוקות
    אנונימית
    14/08/2020

היי.
    קורה שאני לפעמים ממש מתעצבנת וצועקת על הבן זוג שלי והוא דוחף אותי. בפעם האחרונה אחרי שרבנו הוא דחף אותי, התעצבנתי שיפסיק עם זה והוא אמר שרק ככה יכל להרגיע אותי. אני לא יודעת אם זה נחשב אלימות זה קורה לעיתים רחוקות ודחיפה קטנה. אודה לכל עצה בנושא, תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום לך

מני מלכה
    14/08/2020

לאלימות יש היבטים סובייקטיביים ואובייקטיביים, כלומר, מה החוק קובע כאלימות.
    ברור שדחיפה נחשבת למעשה אלים. כלומר, גם אם זה קורה לעיתים רחוקות אין זה אומר שלא מדובר באלימות, במקרה הזה אלימות פיזית.
    מנגד, גם צעקות, והתוכן שלהן עשויות להחוות על ידי בן זוגך כמעשה אלים. אין זה כמובן אומר שהתגובה לכך (דחיפה) היא תגובה מוצדקת, בהחלט לא!!!
    כדי לדעת האם מדובר במערכת יחסים שמבוססת על תקשורת אלימה, ובעיקר לבחון שאלות כגון האם את חוששת, עסוקה בלהקטין את רצונותייך, נמצאת בסיכון וכדומה, מוטמלץ בהחלט לפנות לייעוץ במרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה באיזור מגורייך. שם תוכלי לבחון את מהות הקשר עם בן זוגך ואת מקומך בתוכו. ייתכן והיא אף תמליץ לך על טיפול או טיפול זוגי. בהצלחה. מני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו