ויכוח שהדרדר לקללות וצעקות ואלימות פיזית

מנהל הפורום

ד"ר מני מלכה
ד"ר מני מלכה
לקביעת תור אצל ד"ר מני מלכה ללא פרסום בפורום

• ויכוח שהדרדר לקללות וצעקות ואלימות פיזית
    נעמי
    10/05/2020

נשואים בפעם השניה. 24 שנות נישואים. אין בד"כ אלימות, יש ויכוחים עם צעקות והעלבות ושתיקות של שבועות עד שהנפש נרגעת.
    בשישי האחרון פרץ ריב, כרגיל על שטות שהדליקה מדורה, אני הרמתי טונים וקיללתי אותו, הוא בתגובה ירק עלי וזרק על הריצפה קופסת חומוס שהיתה לו ביד, אח"כ הרים את אותה קופסה וזרק לי על הפנים.
    הגבתי בקללות ובצעקות.
    אני שוקלת את האפשרות להגיש תלונה במשטרה.
    אני מודעת לזה שאני גם נקטתי באלימות מילולית.
    מה לדעתכם אני צריכה לעשות?
    לתת למצב להישכח, כי במשך כל שנות הנישואין לא היה מצב של אלימות פיזית,
    או להגיש תלונה במשטרה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לנעמי

מני מלכה
    10/05/2020

שלום לך נעמי,
    מתאור של דברייך עולה כי הקשר שלך עם בת הזוג מתאפיין בתקשורת אלימה.
    תקשורת אלימה ואלימות במשפחה אינן מבוססות אך ורק על אלימות פיזית, וישנם סוגים נוספים של אלימות, כמו למשל אלימות פסיכולוגית, איומים ועוד.
    כמו-כן, אלימו ת של אדם אחד, איננה מהווה הצדקה לאלימות של הצד השני, ולהפך. לכך אחד ואחת אחריות על האלימות שלו\שלה.
    לגבי התלונה במשטרה, מומלץ שתפני למרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה במקום המגורים שלך. שם תמצאי אנשי מקצוע, עובדים סוציאליים, שמומחים בנושא, ותקבלי הסבר מפורט לגבי פעולות שבאפשרותך לנקוט, בין היתר גם אפשרות של טיפול וליווי. בהצלחה. מני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו