תוצאות בדיקה של לחץ דם - מטריד

פורום בנושא יתר לחץ דם ("הרוצח השקט") נועד לעזור לכם לפקח על לחץ הדם שלכם. פורום יתר לחץ דם יעסוק ב: לחץ דם גבוה, יתר לחץ דם, לחץ דם גבוה סימפטומים, שבץ מוחי, התקף לב, מחלות לב, לחץ דם נמוך, לחץ דם גבוה בהריון, לחץ דם דיאסטולי ועוד

מנהל הפורום

פרופ' אליעזר קליינמן
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוצאות בדיקה של לחץ דם - מטריד
    מרב
    08/05/2018

שלום רב,
    אני בת 49. עושה פעילות גופנית לפחות 4 פעמים בשבוע למשך שעה הכוללת הליכות על מכשיר הליכה ביתי.
    בשבוע שעבר ביקרתי במיון בגלל כאבים חדים של כמה ימים בגב עליון מאחורי החזה, לא כאב אורתופדי. לא מצאו סיבה. אבל במדידת לחץ דם התוצאות היו 146/80. הופתעתי שזה כך ורק בבית שמתי לב. הייתי במנוחה לפני המדידה ולא לחוצה כי כשהייתי שם לא היו כאבים כי הם באו לסירוגין.
    האם זה חריג בהתחשב לפעילות גופנית שאני מבצעת? סוכר בדם הינו 104. גם מטריד....שומרת מאוד על אכילת מתוקים, מגבילה את עצמי.
    מה דעתך? תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לחץ דם וכאב

פרופ' אליעזר קליינמן
    16/05/2018

כל כאב או מצוקה עלולים להקפיץ את לחץ הדם. יש למדוד אותו כשאת שקטה ורגועה. גם הערך שציינת אינו חריג משמעותיות. סוכר של 104 מצריך מעקב ורצוי כבר עתה לנקוט בדיאטה דלת סוכרים + פעילות גופנית סדירה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו