מועד נטילת הכדור- בירור

מנהל הפורום

פרופ` דניאל לומברוזו
פרופ' דניאל לומברוזו
 יניב רוזן
יניב רוזן
לקביעת תור אצל יניב רוזן ללא פרסום בפורום

• מועד נטילת הכדור- בירור
    דניאל
    23/07/2019

היי,
    רציתי להתייעץ איתך לגבי מועד נטילת הכדור שאני לוקח (סרוקסט 20 מ"ג). בגדול, אני לוקח את זה מספר חודשים והתכנון היה לקחת אותו בשעה קבועה (בסביבות 9 בבוקר) , לצערי, אני לא מצליח לקחת את הכדור בשעה הזאת באופן קבוע. לעיתים אני מתעורר בצהריים ולוקח את הכדור רק ב12 או 13 בצהריים. ממה שהבנתי חשוב מאוד לקחת את הכדור בשעה קבועה פחות או יותר. אין לי אפשרות ליצור קשר עם הפסיכיאטר שלי בזמן הקרוב. אבל רציתי לשמוע את חוות דעתך לגבי המקרה שציינתי.
    לכן רציתי לשאול אותך:
    1. מה הטווח שעות המקסימילי לטעמך בו ניתן לקחת את הכדור ( הפרש של שעתיים 9-11 בבוקר או יותר/פחות)?
    2. בהתחשב בזה שאני לא מצליח לקחת באופן קבוע, מתי ההמלצה לקחת - בוקר אבל לא בשעה קבועה/צהריים/ערב ובמידה ואתחיל לקחת את הכדור בצהריים/ערב בשעה קבועה האם ההשפעה אמורה להשתנות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    מועד נטילת הכדור- בירור

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מועד נטילת כדור סרוקסט

ד''ר דניאל לומברוזו
    26/07/2019

ראה תשובתי לדני מה 19.6.19.
    להדגשת תשובתי, גם אם החמצת את שעת נטילת הכדור ב2-3 שעות, קח אותו ברגע שתוכל. אך זכור, עם אוכל!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו