טיפול בכדורים לחרדות מראיונות עבודה

מנהל הפורום

פרופ` דניאל לומברוזו
פרופ' דניאל לומברוזו
 יניב רוזן
יניב רוזן
לקביעת תור אצל יניב רוזן ללא פרסום בפורום

• טיפול בכדורים לחרדות מראיונות עבודה
    דוד
    21/11/2019

שלום,

מנהל כעת חיים תקינים ללא חרדות רציניות.
    אני רוצה לגשת למס ראיונות עבודה.
    בעקבות מספר ראיונות עבודה לא מוצלחים לפני מספר שנים (תחום ההיי טק), יש לי חרדות קשות מראיונות עבודה שפוגעות בתפקוד בראיון.

לא מעוניין לעבור טיפול פסיכולוגי כעת.
    האם טיפול בכדור (למשל ציפרלקס או כל כדור אחר שאקבל) רק לתקופת הראיונות ולאחריה להפסיק יכול להוות פתרון?

תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חרדה מראיונות עבודה

ד''ר דניאל לומברוזו
    26/11/2019

חרדת ראיונות דומה מאד לחרדת מבחנים. ניתן לטפל בחרדה זו בקלות יחסית באמצעות טיפול פסיכולוגי התנהגותי ממוקד. אני מבין שאין ברצונך להתחיל כיום בטיפול פסיכולוגי, אך בחרדת ראיונות מדובר בד"כ בתהליך קצר וממוקד. איני ממליץ על התחלת טיפול בתרופות ממשפחת ה SSIR כמו ציפרלקס, סרוקסט וכד', מעצם העובדה שאין לך צורך בטיפול כזה כיום, וגם משום התהליך עצמו שאינו קצר. לחילופין תוכל להיעזר בכדורי הרגעה קלים כמו וואבן ואסיוואל (במינון מופחת) בשימוש ממוקד לפי הצורך. למשל, ימים ספורים לפני הראיון או ביום הראיון עצמו. בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו