חרדה חברתית ותחושת אי נוחות במקומות בילוי

מנהל הפורום

פרופ` דניאל לומברוזו
פרופ' דניאל לומברוזו
 יניב רוזן
יניב רוזן
לקביעת תור אצל יניב רוזן ללא פרסום בפורום

• חרדה חברתית ותחושת אי נוחות במקומות בילוי
    אמיר
    28/08/2020

בוקר טוב חברים. אני סובל מחרדה חברתית בערך עשור, ותמיד היה לי רצון עז לשחרר את כל המחסומים ואשכרה לצאת למקום בילוי אפילו הכי רגוע, למשל בר שכונתי ומיד אחר כך באות שאלות כמו: אז מה אעשה שם לבד? זה יהיה מביך אז אולי לא כדאי... מסיבות ומקומות יותר רועשים גם לא באות בחשבון כי שם החרדה תעלה בכמה וכמה רמות עקב הרעש והעומס של האנשים... אני מנסה לחשוב על מקום בילוי שבו אוכל להרגיש בנוח למרות הקושי ולא מצליח. אין לי גם חבר או מכר שאיתו אוכל ללכת ולהרגיש בנוח. האם עוד מישהו/י נתקבל במשהו דומה ומוכן/ה לשתף איך הצליח/ה מעט לשבור את הקרח? שבת שלום.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חרדה חברתית ומקומות בילוי

ד''ר דניאל לומברוזו
    30/08/2020

שלום אמיר, אני מופתע מעט מכך שאחרי 10 שנים עדיין לא פנית לטיפול בבעייה שכה מטרידה אותך. אנשים רבים סובלים מבעיה דומה של חרדה מפני יציאה למקומות בילוי ובידור, כולל קניונים וכד', בעיה המקשה עליהם את החיים. עליך לדעת שטיפול קוגניטיבי-התנהגותי עשוי לשפר את מצבך באופן משמעותי ביותר. חבל על הזמן, פנה לפסיכולוג קליני שהתמחה ב CBT ואני מניח שתוך 3 חודשים תרגיש משוחרר ובטוח יותר. דע כי אין קסמים, טיפול פסיכולוגי דורש זמן ושיתוף פעולה מלא מצידך. בתנאים אלה אני בטוח שתצליח!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו