אוירה חדשה מנהל חדש המצב עצוב טיפים לצעוד קדימה ולשכוח

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• אוירה חדשה מנהל חדש המצב עצוב טיפים לצעוד קדימה ולשכוח
    אורחת
    11/07/2019

שלום
    כשהתחלתי עבודה חדשה היה לי מאוד קשה הייתי בלחץ תמידי הסביבה הייתה זרה בשבילי למרות כל הקשיים מנהל העבודה היה חביב אליי נתן לי רצון להמשיך לעבוד תמך ועזר לי הרבה עד שממש התאהבתי בעבודה למרות שלא הייתי רואה אותו הרבה ידעתי שהוא מחבב אותי ונתן לי רמז גם ורצה בקשר ואני דחיתי כי הוא היה גרוש עם ילדים ואני לא התעניינתי גם בקשר איתו אז הספיק לי שהוא תומך בי מרחוק אני מצידי כל כך רוצה להמשיך ולעבוד בתנאי שהוא ימשיך להיות מנהל העבודה הוא נשוי עכשיו אז אין סיכוי שהוא יתעניין בקשר איתי ככה לפחות אני חושבת אבל הוא כל כך מעריץ אותי אפילו העובדות הבחינו בזה ואמרו לי הוא לא נמצא בסביבת העבודה הרבה אני רואה אותו ככה לחצי שעה וזהו מידי פעם כל כך מבלבל אותי למה הוא עדיין מעריץ אותי ומוכן לתת לי עזרה בכל דבר למרות שהוא נשוי עכשיו הוא אמור להעריץ את אישתו ולא אותי שמעתי שהוא עוזב את העבודה ועובר לסניף אחר ואני מאוד עצובה בגלל זה הוא בן אדם חביב ונחמד ואין הרבה אנשים כמוהו ככה אני חושבת לפחות קשה לי להיתרגל למנהל חדש ולסביבה חדשה ואיני מבינה למה הוא עוזב הרי רוב העובדים מחבבים אותו והוא נמצא באוירה טובה אני עברתי למחלקה אחרת וכמעט יותר מחצי שנה לא ראיתי אותו אבל מספיק בשבילי שהוא מנהל את כל העניינים הוא נותן תמיכה כמעט לכולם
    למה הוא עדיין ממשיך ומעריץ אותי למרות שהוא נשוי ?כל כך מתקשה להבין אני מצידי אוהבת את עבודתי ורוצה להמשיך ולעבוד אבל יהיה לי קשה מאוד מבלי המנהל הנוכחי איך מתגברים בקלות וממשיכים קדימה אשמח לטיפים

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• זקוקה אבל פוחדת

טובי פלד
    13/07/2019

שלום אורחת
    את פוחדת להישאר לבד ויש לך חרדות. זקוקה לתמיכה ועידוד.
    הוא נמשך אלייך בגלל זה נמצא בסביבה שלך.
    תשתדלי להיות מודעת לחרדות הלבד שיש לך ותעשי דברים כדי להתחזק בהצלחה
    השאלה שלך לגבי זה שהוא נשוי מצביעה על זה שאת לא מכירה את הטבע האנושי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוספת לתשובה

אורחת
    14/07/2019

תודה רבה על המענה כל כך מדוייק תיארת זכותו לכל אדם לבנות חיים חדשים אבל למה הוא עדיין ממשיך להעריץ אותי כמו קודם ומוכן לעזור לי תמיד הרי הוא כבר נשוי?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו