לא רוצה זוגיות בת 39

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• לא רוצה זוגיות בת 39
    אא
    16/07/2019

שלום,
    זה ישמע הזויאולי לא אנושי. אבל האם יש אנשים כמוני שלא רוצים זוגיות? כלומר אף פעם לא רציתי.
    היה לי טוב עם עצמי לא הרגשתי עצבות שאין תמיד סירבתי מבלי להסתכל על בחור כהזדמנות כי הרי יש כאלו שמתות שיתחילו איתן אני ישר פסלתי כי בעצם אין טעם אפילו לא עניין מי ומה...
    תמיד היה לי את העולם שלי זה לא שאני חצי ומחפשת חצי שני.
    כן היתה תקופה קצרהשרציתי שזה בערך גיל 20-25 וזהו אח"כ זה נראה לי כבר זקן נניח 27 . זה נראה לי מרדף חסר תועלת לחפש מישהו שזה יצליח שזה יהיה טוב והעדפתי שלא לנסות מבלי לחשוב על העתיד.
    בגילאי 30+ ששאלו אם להכיר לי ממש סירבתי או כאלו שסתם זורקים בקרוב אצלך זה הצחיק אותי עם תחושת בטן שאני ממש לא רוצה גבר.
    אתה חושב שאדם שלא רוצה זוגיות זה קשור לעבר שלו?
    בגדול כפי שכתבתי נוח לי לא לבחור או להחליט לא בא לי כאבי ראש של פרידות אכזבות שברון לב שלא לדבר על גירושין..
    אז פשוט נוח לי לא להיות בקשר אבל מה שמוזר לי למה צעירות ממני בלי זכר אפילו נערות מרגישות רע שאין מישהו ולי טוב ככה שיש לי ספייס שלא חודרים לי לטריטוריה ..
    מה דפוק אצ

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לא רוצה זוגיות

טובי פלד
    16/07/2019

שלום רב
    זה נורמלי לחלוטין לא לרצות זוגות בגיל 37 .זה יכול להשתנות.
    והסיבה היא בעיקר ביולוגית הורמונלית.לא טראומה או משבר בעבר
    תהני מחיי ברווקות והלבד ותעשי מזה חגיגה .
    כמו כל התכונות יש שונות גדולה ואת נמצאת בקצה אחד.
    בהצלחה ובכיף

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו