התאהבותתתתתתתתתתתתת

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• התאהבותתתתתתתתתתתתת
    מעיין
    10/10/2019

היי, אני בת 32 נשואה ללא ילדים. התחתנתי לפני 4 שנים זוכרת שכבר לפני החתונה שנינו לא היינו סגורים תמיד הרגשתי שהוא לא מתאים לי ( לפניו הייתי בזוגיות שהגדרתי מושלמת הרגשתי כמו נסיכה וקיבלתי כל מה שחשוב לי האהבה הייתה מטורפת) הוא באופי שלו פחות מפנק פחות משקיע ..בכל מקרה לאחר החתונה היה שלב שהרגשתי אוהבת. אני בחורה מינית ומושכת הייתי רגילה תמיד שגברים חושקים בי ועם בעלי אין את זה הוא יכול לא ליזום יחסי מין חודשיים רצוף התחושה של להיות נחשקת בחוץ ללא גבולות ולא נחשקת בבית קשה לי...אציין שגם אני לא יוזמת כי אין לי חשק לקיים איתו יחסים אם אני לא מרגישה נחשקת אוטמטית לא בא לי. אין לי שום רצון לקיים איתו יחסים וגם שזה כבר קורה אני ממש מתאמצת ... מפה לשם החיים נמשכים ופתאום באמצע החיים מרגישה מאוהבת ברופא נשים שלי ( שאגב הוא בן 60 לא נשוי) פתאום המיניות שלי מתעוררת ואני חושבת עליו בלי סוף מאוהבת לגמרי בחיוך שלו חושבת עליו 24/7 מה עושים?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התאהבות מאוחרת

טובי פלד
    11/10/2019

שלום מעיין
    תגשימי את הפנטזיה
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• להגשים את הפנטזיה?

מעיין
    12/10/2019

היי קצת מופתעת מהתגובה..אפשר הסבר למה לדעתך אני צריכה להגשים את הפנטזיה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו