רגישות יתר של בתי היחידה

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• רגישות יתר של בתי היחידה
    דניאלה
    08/11/2019

שלום
    ביתי בת 18 אוטוטו בת יחידה להורים גרושים ונראה לי שיותר מידי רגישה. אתן 2 דוגמאות:1) בשרות לאומי אחד המנהלים אמר לה אולי תעזבי את הטלפון ותתחילי לעבוד..דוגמא 2) במקום עבודתה (היא עובדת פעמיים בשבוע בערב) מסיימת לעבוד ב22:00 והיא רצתה לדבר עם המנהל .עניין זה נמשך שבוע כיוון שלא היה לו זמן ובאחד הימים בשעה 21:45 הוא אמר לה שיסיים לשרת את הלקוח הם ידברו (כאשר ב22:00 היא צריכה לסיים לעבוד ויש לה נסיעה הביתה). בשעה 22:00 הוא עוד לא סיים עם הלקוח היא חיכתה עד 22:15 ולבסוף יצאה לכיוון הבית בלי שדיברו כיוון שכבר היה מאוחר ואמרה לו שידברו למחרת. בשני המקרים היא בכתה. אני מסבירה לה שלא תהייה ככ רגישה ותבכה והיא בוכה ונעלבת מדברים שלא צריך לבכות. שתהיה חזקה. והיא אומרת שמה היא תעשה כדי לא לבכות? מעבר לזה שאמרתי לה שתהיה חזקה ושלא כולם נחמדים או טובים בעולם הזה לא ידעתי מה לומר לה ואיזה כלים לתת לה כדי שתתמודד ולא תבכה. אשמח אם אפשר לתת לי רעיון או רעיונות מה לומר לה כדי שלא תבכה ותהייה כזאת רגישה מכל דבר. עוד דוגמא כדי שתבין יותר טוב .לא מזמן סיימה תיכון ואני והמורה אמרנו לה בעקבות משהו שהיא לא מעריכה את עצמה אז היא בכתה. לטיפול פסיכולוגי או כדומה היא לא תרצה ללכת אני ניסיתי .אולי אפשר כמו שכבר אמרתי רעיון/רעיונות איך לעזור לה . מה לומר לה? תודה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רגישות יתר

טובי פלד
    08/11/2019

שלום דניאלה
    אני מציע לך להגיע לייעוץ בעצמך כדי לקבל כלים איך לעזור לבת שלך.
    תקבל הדרכה כיצד לעזור לבת שלך.
    הבכי שלה מעיד על חרדה.
    חרדת נטישה ו/או חרדת כישלון.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו