חרדות תחושת ניתוק, דיסוציאציה

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• חרדות תחושת ניתוק, דיסוציאציה
    Reut menashri
    14/11/2019

היי, 

האם יש טיפול מומלץ לדיסיצואציה, לנתק מן העצמי ומהסביבה שגורמת לסבל רב?
    אני כבר חודש וחצי מתמודדת עם ניתוק ומרגישה שאני בחוסר הכרה וזה הכניס אותי לייאוש ולדיכאון, כאלו אני לא זוכרת מי הייתי קודם. אני רואה את המציאות אבל מרגישה מרוחקת ומנותקת ושואלת את עצמי כל הזמן האם הכל אמיתי כבר ומפחדת לאבד שליטה. המציאות מרגישה לי כמו חלום, ואני מרגישה כאלו הכל מוזר פתאום. ואני רואה אותה רגיל לגמרי. הכל על אוטומט אצלי, אני מגיבה לסביבה אבל לא מצליחה להרגיש משהו אפילו לא פחד. יש לי חרדה גדולה שתפרצה יחד סמוך להתפרצות הניתוק והיא פחד מאובדנות-פחד מחוסר שליטה ואולי זה דיכאון גם שקשור בזה. כל יום אני שואלת את עצמי מתי זה יגמר ואחזור לעצמי?
    נדמה לי שההפרעה נקראת הפרעת דה ריאליזציה/דה פרסונליזציה.
    אציין שחזרתי לטיפול תרופתי בציפרלקס וברבע בכדור חדש בשם אריפליי עקב התפרצות התופעה לאחר הפסקה של חצי שנה עם הציפרלקס שאותו לקחתי שנים והפסקתי על דעת עצמי.

אשמח למענה,
    רעות

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ניתוק מעצמי

טובי פלד
    20/11/2019

שלום מנשרי
    אלה רגשות ותחושות מורכבות ויתכן שנובעות גם מההפסקה של הכדורים שאשית על דעת עצמך. את צריכה גם טיפול פסיכולוגי וגם התייעצות עם פסיכיאטר.
    אני מאמין שהתחושות האלה תעבורנה .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו