איך להתמודד עם אדם שתלטן?

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• איך להתמודד עם אדם שתלטן?
    מורן
    25/11/2019

שלום יש לי במשפחה אדם מאוד שתלטן (הוא לא מבין ולא רואה זאת).
    בעבר הוא לחלוטין מצליח לשלוט בי, לאחרונה פחות אך הדרך היחידה שלי לא לתת לא לשלוט בי הרבה פעמים זה על ידי מתן כתף קרה בהמון מקרים מה שגרם לריחוק בינינו.

אחת הבעיות הגדולות שיש לי כרגע בהתמודדות איתו היא עניין הדעה (וגם לשאר בני המשפחה)-
    לא משנה מה אומרים, תמיד יהיה לו מה לענות.
    הכוונה היא שאף אחד לא יכול לומר את דעתו אפילו על משהו פשוט אפילו ברמת ה-כן או לא, מבלי לחטוף אש וביקורת.
    נוצרת סיטואציה שרק אותו אדם יכול להעביר ביקורת "הגיונית" כך מכנה אותה מבלי שאף אחד מסביב יהיה יכול לומר את דעתו אחרת יחטוף מטח של ביקורת והסברים למה דעתו שגויה.

איך מתמודדים עם הבעיה הזו ספציפית??
    תודה רבה!!!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ביקורתיות יתר

טובי פלד
    06/12/2019

מורן שלום את גם פוחדת ממנו.כתפסיקי לפחד גם תתמודדי טוב יותר . תסתכלי בתשובה שנתתי לשליליות יתר . זה אותו עיקורן ויש עוד כמה שיטות .
    האדם הביקרותי משתמש בביקורתיות שלו כדי להעלות את הסטטוס שלו.כי הוא יותע הכי הרבה.
    אפשר להגיד לו אחרי כל ביקורת כזאת "אתה צודק.
    איך לא חשבתי על זה קודם, איזה חכם אתה. הלוואי שהייתי חכמה כמוך,תגיד עוד פעם לא הבנתי, ועוד פעם ועוד פעם.
    זה עלול לגרום לתגובות שליליות מהמבקר.
    כדאי להתייעץ בנושא זה ביותר יסודיות
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו