ייעוץ לגבי חוסר החלטיות

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• ייעוץ לגבי חוסר החלטיות
    מירב
    28/11/2019

אני ובעלי יחד הרבה שנים
    יש לנו בן יחיד ,כבר בביה"ס
    כרגע לאחר המון זמן בעלי הסכים להתחיל בבירור רפואי חשוב שדחה זמן רב ... עם זאת הנושא של ילד נוסף מעסיק אותי במחשבות מידי יום ,גם אם לא אני אז הסביבה תזכיר כמובן.. הוא מצידו טוען שרוצה אבל לא יכול . בעבר דיבר על כסף והוא מאוד מאוד מסודר בעניין וחרד לנושא בכלל בחיים.. וכעת הוא לא רואה איך נוכל לדאוג/לטפל בילד נוסף כיוון שאין לנו כמעט תמיכה מהמשפחה וכבר עכשיו מאוד צפוף הלו"ז . אני יודעת שאני יכולה לגרור אותו לכך..אבל רוצה שהוא יהיה שלם עם הרצון וההקרבה וכו'... אבל הזמן ממשיך לחלוף ואני כבר בגיל גבולי מאוד . אני מאוד מאוד עצובה מכך . כל חיי שמעתי מאבי שהוא בן יחיד על תחושותיו עם הוריו הזקנים וההתמודדות לבד ומאימי ששנים לא מסתדרים בינהם על תכונותיו האגואיסטיות כבן יחיד ... לא חשבתי שדווקא אצלי יהיה את המעצור הזה . אני מרגישה שהחיים מובילים אותי ושאינם בשליטתי ומתבאסת בשביל הבן שלי שאולי באמת יסבול מכך בסוף . אני מאוד מאוד אימהית ותחושת ההחמצה היא גדולה . גם עולים בי חששות לגבי תקינות ההריון בגיל זה לאחר הפלה אחת (אומנם בשבוע מוקדם...) ועדיין אני חושבת שאני עוד יכולה וממש מרגישה איך ביזבזתי שנים . למרות שחומקת פתאום המחשבה גירושים הם לא אופציה מבחינתי . אוהבת את בעלי ושלמות המשפחה מאוד חשובה לי ,אבל מאוד קשה בארץ עם בן יחיד במיוחד שזו לא החלטה מבחירה או חוסר ברירה אלא...

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עוד ילד

טובי פלד
    06/12/2019

שלום מירב
    הנושא מורכב וכדאי לך ללכת לייעוץ פסיכולוגי בנושא.
    את גם פוחדת מהעניין.
    הכי קל זה להיכנס להריון וזהוא והוא ישתף פעולה בהמשך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו