ייעוץ בנוגע לאמא שלי - אופי שלילי

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• ייעוץ בנוגע לאמא שלי - אופי שלילי
    שירן ביטון
    05/12/2019

ייעוץ לגבי אמא שלי ,
    אמא שלי תמיד חושבת מחשבות שליליות אומרת שהילדים שלה נפלו בפח בזוגיות שלהם למרות שיש אהבה אינסופית לכל אחד,תמיד חושבת על הרע מחפשת אותו ולא מסתכלת על חצי הכוס המלאה תמיד יש לה תלונות ומענות קשה להיות לצידה ולפתוח שיחה לפעמים באלך לברוח ..יש לי אח שמתגייס לצהל ונפגע ממנה הכי קשה היא תמיד הורידה אותי והשפילה לא נתנה מילה טובה מסתכלת על הדשא של השכן ואומרת לאחי שהוא יותר טוב ממנו לאחי בא לברוח להתגייס ולא לחזור הבייתה טען שאין לו טעם לחיים שהוא בבית מסתגר בחדר לא באלו לפתח עם אמא שום שיחה כי היא לא אשת שיחה והדבר כבר מתחיל להטריד אותי מאוד .. אפילו אבא שלי תמיד בורח עושה סיבוב וחוזר היא כרגע שומרת על הבת שלי בת השנה ושנה הבאה מתכוונת להכניס אותה לגן מפחדת מה ההשלכות שיהיו שתיהיה לבד יש לציין כי חלתה בסרטן שנה שעברה וכל הקטע של השליליות זה אופי והתגבר מרגע שאחי הקטן איים להתגייס ולא לחזור הבייתה אשמח ממש לעזרה תודה מראש!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שליליות יתר

טובי פלד
    06/12/2019

שלום שירן.
    יש כמה שיטות להתנהג עם בן אדם כזה.
    1.להסביר לה את המצב ולומר לה שלא מעוניינים לשמוע שום דבר שלילי עליכם. ואם לא יכולה להתאפק שתשלח הודעה בנייד
    2.כל פעם שהיא מעבירה ביקורת לומר משהוא מצחיק או לצחוק על זה או או להגזים ולהוסף דברים שלא אמרה.
    האח הקטן כדאי שיילך לייעוץ איך להתמודד כי הוא עצמו כבר בחרדות
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו