החמרה בכאבים כרוניים וחרדות רבות

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• החמרה בכאבים כרוניים וחרדות רבות
    גלעד
    11/07/2020

שלום, אני בן 50 סובל מכאב כרוני עצבי שרירי כבר 20 שנה עקב פגיעה נוירולוגית באיזור הצוואר והגב.

בגיל 30 זה היה גורם לי לחרדות ונטיה ללכת לרופאים ובדיקות ולבדוק שוב ושוב, אבל אחרי כמה שנים וגם טיפול פסיכולוגי התנהגותי כשנה הצלחתי לעשות סוויץ' בראש.
    בערך מגיל 37 הפסקתי להתעסק עם בריאות לא רוצה לחשוב על זה, נמנע כמה שיותר מללכת לרופאים וגם החרדות ירדו באופן דרמטי מאוד.

מזה כשנה יש לי החמרה בכאבים. עושה הכל לקחת כמה שפחות משככי כאב. באחרונה הציע לי רופא כאב לשקול לקחת קנביס ואולי זה יעזור לי. יכול גם לסייע לי לעלות במשקל שנמוך מדי.
    לפני כמה שנים ניסיתי כמה שכטות של קנאביס מחבר וזה גרם לי להתקף חרדה כמה שעות הייתי בלחץ רב ואז במשך כמה ימים הייתי לחוץ והעולם היה "מאיים" עד שזה נרגע.

אני שוקל אם לנסות קנביס רפואי ברישיון לבעיית הכאב (זה אולי עדיף משימוש בתרופות לכאב כרוני כמו ליריקה סימבלטה או טרמדקס וכו') אבל חושש שזה יעורר מחדש את החרדה שהיתה בעבר.

רציתי לשאול האם ניסיון לנסות קצת קנאביס רפואי נניח מאוזן חצי THC חצי CBD עלול לגרום לחזרת החרדה לתקופה ארוכה ושמעכשיו שוב יהיו לי חרדות כל היום וזה יהיה לי קשה מאוד במצבי הרפואי או שהאם זה מקסימום יכול לעשות כמה ימים עם חרדה ואז זה חולף?
    אם הסיכון מכמה שכטות של קנאביס הוא רק לטווח קצר כמה ימים אז אולי כדאי לנסות כמו סיכון מתופעת לוואי זמנית של תרופה. אבל האם הסיכון הוא לחזור לחיים של חרדות מעיקות לטווח ארוך אז זה כמובן ממש לא כדאי

תודה רבה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קנאביס

דודי
    12/07/2020

קנאביס רפואי לא מתאים לכולם, לאור ניסיונך בעבר, אל תיגע בזה!
    בעולם מושלם, היו מאפשרים לך לנסות באשפוז.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החמרה בכאבים והתמודדות עם חרדות

טובי פלד
    21/09/2020

שלום רב,
    כן כדאי לך לנסות קנאביס רפואי בייעוץ וליווי וגם טיפול פסיכולוגי ביחד.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• במה שנוגע לטיפול בקנאביס רפואי

אור עץ הדעת
    25/09/2020

שלום גלעד. במה שנוגע לטיפול בקנאביס רפואי מומלץ לקבל הדרכה וליווי מאנשי מקצוע בכדי להתאים את הריכוז והמינון למצב הרפואי ולמטרות הטיפול (וכדי לקבל את הרישיון בצורה מהירה ויעילה במסגרת הבירוקרטיה שבתחום). מוזמן להיות בקשר ב 3744* ונשמח לעזור

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו