פתרון נוסף במקום ריטלין לטיפול ב-OCD

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• פתרון נוסף במקום ריטלין לטיפול ב-OCD
    עידן
    09/09/2020

שלום רב. אני מאובחן ocd מחשבתי
    מהסוג שאם עולה לי מחשבה טורדנית אז אני מזיז את היד או עושה תנועה פיזית כדי להעביר את המחשבה.
    נגיד זה מתבטא בלהסתכל על היד אם היא גדלה בשרירים כי יש מחשבה טורדנית שאני לא נראה מתאמן כמו שצריך.
    בכל מקרה, עקב המחשבות הטורדניות האלה יש המון תנועות פיזיות, לא הייתי קורא לזה טיקים כי אני שולט על זה.
    זה מאוד מאוד מפריע לי בשגרת חיים שלי.
    לפני כמה חודשים לקחתי ריטלין 40 מג la והוא פשוט עשה פלאים מהבחינה הזאת שהפסיק לי את המחשבות ופשוט כיבה לי את האורות בראש ונתן לי נחת רוח שלא חוויתי מעולם.
    לא נתקלתי בחרדה מוגברת או בדיכאון, רק אובדן תיאבון.
    אני מאובחן גם adhd וזה פיקס אותי מאוד.
    עד שהפסקתי לקחת כי בכל זאת זה לא הכדור הכי מומלץ שיש, עכשיו השאלה שלי היא כזאת, האם אפשר לחזור לקחת אותו? יש לי מרשם כמובן והכל. אבל האם יש תחליף טוב יותר לכדור הזה? אני סה"כ הכל רוצה לחיות כמו שצריך ולא כל היום לרדוף אחרי טקסים פיזים כדי להעביר מחשבות מעצבנות מהראש.
    תודה רבה על המענה!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• OCD

טובי פלד
    20/09/2020

שלום עידן
    הטיפול שכדאי לך לעשות מבוסס על הפחתת המלל והגברת ההתייחסות לרגשות ולחושות . זה נקרא שינוי ברגשות . וזאת בעזרת טכניקות שונות והבנת המערכת המלל רגשית שבה אתה נמצא. עוד ועוד מלל לא יעזרו לך רק יסבכו אותך
    כדאי שתפנה לאיש מקצוע בתחום הזה.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול באוסידי וריטלין

עידן
    20/09/2020

מזותומרת הפחתת המלל?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו