איך לריב נכון עם הבעל- גידול ילדים

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• איך לריב נכון עם הבעל- גידול ילדים
    אנונימית28
    06/12/2020

אני ובעלי נשואים כבר שנה וחצי וסהכ ביחד 7 שנים. במהלך כל הקשר תמיד היה ביננו חילוקי דעות. אנחנו די הפכים אבל אוהבים מאוד. הבעיה העיקרית שמאוד מעיקה עלינו היא הריבים.
    בעת ריב (לא משנה מאיזו סיבה)- בעלי מעדיף לא לדבר ולהירגע- על מנת לא להגיד דברים שהוא לא מתכוון אליהם ולא לדבר איתי שהוא כועס. ואילו אני, בדיוק להפך- חייבת לדבר על נושא הריב מיד שהוא קורה על מנת לגמור את הריב כמה שיותר מהר. ככל שהזמן עובר (בעלי עדיין נרגע)- אני מתחילה לאט לאט להתעצבן ולהתבשל בתוך עצמי ואז שמגיע הרגע שהוא רגוע ורוצה לדבר- אני כועסת מאוד ואי אפשר לנהל שיח ברוגע על הנושא.
    נראה ששנינו באותה בעת (שאנחנו עצבניים) לא מצליחים לראות מעבר לכעס.

כמו כן עלה בי החשש (כמובן ששיתפתי אותו) מה יהיה בעתיד שיהיה לנו ילדים? אני טוענת שאי אפשר להקים משפחה כאשר בין בני זוג אין תקשורת תקינה ואילו בעלי טוען שזה רק יעזור כי יהיה לנו מישהו שיותר חשוב לנו (שזה הילד) ואנחנו לא נריב בצורה כזו.

מה אפשר לעשות?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מריבות בזוגיות

טובי פלד
    08/12/2020

שלום רב
    שניכם צודקים .ניהול הכעס שזה הרגש העיקרי בריב שונה אצל אנשים. בזמן ריב עולה גם חרדת נטישה ואצלך הדרך להפיג את חרדת הנטישה היא לדבר .אצל בעלך ההוא פוחד לכעוס עלייך שמא תנטשי אותו ולכן הוא שותק
    צריך לעבוד עלזה ולהבין אחד את השני.
    אם לא תצליחו בעצמכם כדאי שתלכו לייועץ מקצועי או סדנא
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו