גיסה קנאית מסיבות לא ברורות

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• גיסה קנאית מסיבות לא ברורות
    ליאור
    16/07/2021

שלום.
    אשמח לדעת למה זה קורה... יש לי בעיה עם גיסתי (אישתו של גיסי) שהיא קטנה ממני בכמה שנים.
    בגדול עלי: בת 27, עובדת המשרד הביטחון נשואה 5 שנים ללא ילדים ולומדת תואר תובעני, בתהליכי בנית בית.

ביום יום לא חסר לי כלום, יש לי בעל אוהב ומשפחה תומכת ועבודה מדהימה!

אני ובעלי התחתנו מהר ככה שלא יצא לי להכיר את המשפחה שלו לעומק, ולצערי "נפלתי" על גיסה לא נחמדה (לצערי רואה אותה יום יום)
    כל הזמן עוקצת,מעירה,מסתכלת עלי כל הזמן, מרכלת עלי עם אחות של בעלי ועוד...

אני יודעת שהיא מקנאה בי (חמתי אמרה לי) והיא מנסה להוריד אותי .להעליב כל פעם בפני המשפחה של בעלי. אני לא מתייחסת אליה אבל עוד מעט אכנס להריון ואני לא מוכנה שהילדים שלי ישמעו שמורידים את אמא שלהם.

מה אני יכולה לעשות? מאיפה הקנאה הזו?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    גיסה קנאית מסיבות לא ברורות

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גיסה קנאית מסיבה לא ברורה

טובי פלד
    22/07/2021

שלום ליאור
    התחושות שאת מרגישה הן חרדות סטטוס .זאת אומרת המעמד שלך נפגע בעיני עצמך ואולי גם בעיני החברה ..זה לא נעים אבל לא מסוכן למעמדךולמצבך בכלל.כדאי לך ללמוד טכניקות לגרום לה להפסיק לרדת עלייך וזה אומר להראות לה שאת לא מפחדת ממנה וגם לפגוע בה בחזרה.
    כדאי מאד שתקבלי ייעוץ מקצועי
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו