זוגיות עם אדם בפוסט טראומה

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• זוגיות עם אדם בפוסט טראומה
    יובל
    19/07/2021

בת הזוג שלי בעלת טראומות לא פשוטות, הכוללות כמה מקרי אונס ותקיפה מינית, היא מצאה את החברה הכי טובה שלה מתה, התגלגלה ברחובות, בפנימייה, עסקה בסחר בסמים ובזנות והייתה מכורה לסמים קשים.
    בנוסף היא ניסתה כמה פעמים להתאבד, הניסיון האחרון היה לפני שנה.

היא נקייה מכל זה, היא עובדת ולומדת ומנסה להשתקם. אבל החרדות נשארו, הסיוטים נשארו, והיא נאחזת בי מבחינה רגשית בצורה מאוד לא בריאה. הויסות הרגשי שלה שואף לאפס, היא מסוגלת להתמוטט מכל דבר קטן, ואני שם כל פעם לאחוז בה ולהרים אותה למעלה.

בעקבות כל זה יש לי שתי שאלות.
    הראשונה, האם יש דרך להפחית את התלות הרגשית שלה בי,
    והשנייה, האם יש דרך לא להיות מושפע מזה עד כדי לחטוף פוסט טראומה או חרדה בעצמי?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    זוגיות עם אדם בפוסט טראומה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• זוגיות עם בן אדם ספוסט טראומה

טובי פלד
    22/07/2021

שלום יובל
    פוסט טראומה היא חזרה תחושתית ורגשית על הטראומה שקרתה בעבר הגוף מגיב כאילו הוא בסכנה אבל הוא לא.אתה יכול להגיד לעצמך אלה תחושות שלה הם לא שלי ולשאול את עצמך שאלה אחת בלבד איך אני יכול לעזור לה.העזרה היא מעשית.עדיף שתלך להדרכה כיצד לעזור לבת הזוג.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו