גמילה מעישון עם צ'מפיקס

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גמילה מעישון עם צ'מפיקס
    רקפת
    24/12/2017

היי אני הפסקתי לעשן לפני כחמישה ימים. עשיתי זאת בליווי סדנא של קופת חולים שבה ההמלצה היא לקחת צ'מפיקס. העניין הוא שאני מעדיפה כמה שפחות לקחת תרופות שמשפיעות על המוח (יש לי ניסיון לא טוב עם תרופות שכאלה). בינתיים עשיתי זאת ללא הצמפיקס ועדיין אני מרגישה את הגמילה הפיזית זה מקשה עלי להתרכז בעבודה שדורשת הרבה ריכוז. השאלה שלי היא האם אני יכולה לקחת את הצמפיקס לתקופה קצרה ולא ל3 חודשים כפי שדורשים. רק כדי להעביר את השבועיים שלושה הראשונים
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תרופות לגמילה מעישון

רמי רומנובסקי
    25/12/2017

רקפת שלום,

הגמילה הפיזית מניקוטין מורגשת במשך כמה ימים, אני באופן אישי ומקצועי בכלל לא ממליץ על תרופות גם בגלל תופעות הלוואי שלהם וגם בגלל שאני לא מאמין שיש צורך בהם. כל עוד את שלמה עם ההפסקה ולא מרגישה שאת מוותרת על משהו ואין לך ספק לגבי ההחלטה שלך זה יכול להיות קל. אם יש לך התלבטות לגבי נטילת התרופה אני ממליץ שתשוחחי עם המנחה מהסדנה שלך הוא ידע לעזור.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו