ממה נובעות התופעות האלה?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ממה נובעות התופעות האלה?
    רות ינון
    27/06/2018

אני בת שבעים. גמולה מעישון בדיוק שנה. הוספתי למשקלי 12 קג. אני מתעמלת ורוקדת ריקודי עם שלוש פעמים בשבוע. שומרת על תזונה נכונה. יש לי כאבים בשרירי הרגליים בשכמות. עיפות רבה. וגם כאילו נחלשו לי השרירים. תעוקה מעל הסרעפת. החזה גדל בשתי מידות. הזעה כמו בתקופת גיל המעבר. ובטן נפוחה. אני רוצה לציין שתמיד הייתי ספורטיבית ורזה אפילו מאוד. למרות דיאטה והליכות וספורט וריקודים אייני מצליחה לרדת במשקל. האם אחזור לעצמי פעם?. זה אפשרי? ממה נובעות התופעות האלה? מזכיר לי את גיל המעבר שעברתי מזמן. כבר מצטערת שהפסקתי לעשן. האם יכול להיות שיש לי בעיה הורמונלית? זקוקה מאוד לעזרה.
    ?.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תופעות לוואי

רמי רומנובסקי
    28/06/2018

רות שלום,

בנוגע לעלייה במשקל נשמע שהחלפת את הסיגריות באוכל, זה קורה בחלק גדול מהמקרים כשאנשים מפסיקים לעשן מתוך מקום של ויתור או הקרבה ולכן גם אנשים מרגישים צורך לפצות את עצמם. בהקשר זה הספר של אלן קאר יכול לעזור לך לשנות את התפיסה לגבי העישון.
    בנוגע לשאר הדברים אינני רופא אך אלו לא תופעות שכיחות של גמילה מעישון שאני מכיר מניסיוני. אני ממליץ שתבדקי את הנושא עם רופא המשפחה.
    ואל תצטערי שהפסקת לעשן לא ויתרת על כלום, בסך הכל החלמת ממחלה שפגעה בך ולא נתנה שום דבר טוב.

תרגישי טוב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו