אני לאחר 5 ימים ללא עישון ונורא קשה לי מה עושים כדי לא להישבר?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אני לאחר 5 ימים ללא עישון ונורא קשה לי מה עושים כדי לא להישבר?
    טליה
    25/03/2018

היי, עישנתי 15 שנים ללא הפסקה אפילו לא של יום אחד! קראתי את הספר של אלן קאר ואני כיום אחרי 5 ימים ללא עישון ואני ממש ממש לא רוצה לחזור לעשן. אבל מה שכן היום הזה היה נורא קשה,ריגשית בעיקר, הייתי נורא עצבנית, נורא רגשנית, בכיתי המון, משהו שלא קרה לי הרבה זמן...חשוב לציין שעד היום הזה (ה-5) זה היה עדיין נסבל ולא כל כך נורא כמו שחשבתי. בקיצור עוד יום כזה ואני ממש מפחדת שאתפתה לעשן! אחד ממכם אמר באחת התשובות שלו שהוא מגיע מאלן קאר, ושהתסמין הזה של עצבנות וחוסר סבלנות הוא בעצם תוצאה של "הרצון לעשן" וברגע שנפטרים ממנו זה יותר קל. אז איך נפטרים מהרצון הזה? אני מבחינתי לא רוצה לעשן יותר ועדיין נורא קשה לי. אשמח לעצות... תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הרצון לעשן

רמי רומנובסקי
    26/03/2018

טליה שלום,

נשמע שלמרות שקראת את הספר זה לא קל לך, הקושי שאת מתארת הוא תוצאה של העובדה שאת עדיין רוצה לעשן. בכל מקרה לא נשמע שזה הכיוון הנכון.
    ההמלצה הכי חמה שלי כרגע היא לקרוא את הספר שוב, כל עוד תרגישי שאת מוותרת על משהו זה יותר קשה, ברגע שתהיי שלמה ב 100% עם ההחלטה ולא תרגישי שום ויתור או פספוס יהיה לך הרבה יותר קל.
    מציע לך להכין רשימה של כל הדברים ששנאת בחייך כמעשנת ולהשאיר אותה נגישה בשבוע שבועיים הקרובים, תכיני רשימה כמה שיותר מפורטת, כשאת חושבת על סיגריות אם קשה לך תציצי על הרשימה ותזכרי שהרשימה הזו מייצגת את הדברים היחידים שאת "מוותרת" עליהם. חוץ מזה לא ויתרת על כלום, סיגריה מעולם לא נתנה לך דבר אחד טוב חוץ מתלות, התמכרות, נזק כלכלי ובריאותי.

אין שום ערך מוסף בלעשן אפילו לא דבר אחד ברגע שתקבלי את זה, יהיה לך הרבה יותר קל.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לאחר 5 ימים ללא עישון ונורא קשה לי מה עושים כדי לא להישבר???

טליה
    26/03/2018

רמי, קודם כל תודה רבה! עזר לי מאוד אתמול אפילו הידיעה שפרקתי פה את מה שעבר עליי אמול. אדב היום קמתי הרבה יותר טוב, יום חדש, חיובי והרבה יותר קל... רק שאלה קטנה ואחרונה, בהנחה שאני לא מרגישה שאני מוותרת על משהו
    (שזה מאוד קשה אחרי כל כך הרבה שנים), כמה זמן בגדול אני אמורה לעבור את "חוויית"הגמילה הזאת?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כמה זמן

רמי רומנובסקי
    27/03/2018

היי טליה

זה עניין מנטלי לחלוטין שקשור לתפיסה. זה יכול להסתיים בין רגע הכל תלוי בהאם יש כאן או ויתור או לא.
    אם את 100% שלמה עם ההחלטה ואין לך שום תחושת החמצה את יכולה להרגיש מצויין מעכשיו :)

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו