אקו לב בן 29 רוצה לדעת אם יש סיבה לדאגה

פורום קרדיולוגיה הוא המקום לקבל ייעוץ אודות קרדיולוגיה, מחלות לב, מחלת לב כלילית, קרדיולוגיה ושיקום אחרי התקפי לב. פורום קרדיולוגיה יסייע לכם בנושאים כגון בעיות לב, קרדיולוגיה פולשנית, צנתורים, טרשת עורקים, פרפור חדרים, שומנים בדם ועוד

מנהל הפורום

פרופ' דוד רוט
053-4877793
ד״ר גיא רוזן
053-4877805
לקביעת תור אצל ד״ר גיא רוזן
053-4877805 ללא פרסום בפורום

• אקו לב בן 29 רוצה לדעת אם יש סיבה לדאגה
    מאור
    14/09/2018

היי קיבלתי תוצאות מאקו לב והפגישה שלי עם הרופא עוד מספר ימים הייתי רוצה לדעת אם יש סיבה לדאגה ...אלו התוצאות
    לציין עיבוי יחסי ולא סימטרי של הורדה (+- שריר פפילרי) לעלה אחורי של מסתם מיטרלי יתכן עם קרא חלקי?? באבחנה מבדלת פיברואלסטומה ?? ממצא מולד??

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' דוד רוט - 053-4877793
    ד״ר גיא רוזן - 053-4877805

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

פרופ' דוד רוט
    14/09/2018

אם יש קרע חלקי בקורדה של עלה מיטראלי זה ממצא שמחייב הערכת קרדיולוג.
    אם יש חשד לפיברואלסטומה כנ״ל. כיון שהממצאים באקו שאתה מתאר לא החלטיים נראה לי שכדאי לבצע אקו דרך הוושת לאבחנה ודאית יותר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

מאור
    14/09/2018

כמה זה מסוכן במידה ויש ומה הפירוש של אם יש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו