לחץ דם נמוך ותחושת סחרחורת

מנהל הפורום

פרופ` דוד רוט
פרופ' דוד רוט
053-4877793
לקביעת תור אצל פרופ' דוד רוט
053-4877793 ללא פרסום בפורום

• לחץ דם נמוך ותחושת סחרחורת
    אנונימית
    08/12/2019

אני בת 19 ולפני יותר משנתיים התחלתי להרגיש תחושת סחרחורת ואפילו על סף עילפון לפעמים. גיליתי שיש לי לחץ דם נמוך של 100-80 על 70-60 ודופק בין 80-90. האם מספיק לשנות אורח חיים לפי המלצת רופא משפחה או שצריך לגשת לבדיקה קרדיולוגית? רופאת המשפחה בדקה אותי עם סטטוסקופ ואמרה שהלב נשמע תקין.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' דוד רוט - 053-4877793

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

פרופ' דוד רוט
    11/12/2019

כדאי לנהוג לפי עצת רופא המשפחה
    אם הבעיה תתמיד לגשת אליו שוב להערכה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

אנונימית
    11/12/2019

הבעיה שאני מרגישה סחרור גם במאמץ, ורופאת המשפחה לא יודעת מה להחליט כרגע כי אני צריכה להמשיך למדוד את לחץ הדם. האם בכל זאת יש צורך באקו או אקג?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

פרופ' דוד רוט
    11/12/2019

ניתן לבצע בדיקת אקו ובדיקת אקג

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

אנונימית
    11/12/2019

האם כדאי לשאול את רופאת המשפחה אם יש צורך באקו או אק"ג? לפני שנה או כמה חודשים אמרתי לה שהסחרור מופיע גם במאמץ והיא אמרה שאין צורך. האם הבדיקות האלה הן הכרחיות?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו