אספירין - האם ניתן להפסיק למשך שבוע?

מנהל הפורום

פרופ` דוד רוט
פרופ' דוד רוט
053-4877793
לקביעת תור אצל פרופ' דוד רוט
053-4877793 ללא פרסום בפורום

• אספירין - האם ניתן להפסיק למשך שבוע?
    ישראל
    05/02/2020

הי,
    עברתי התקף לב לפני כחמש שנים והותקן לי סטנד,מאז לוקח אספירין,ליפיטור וקרדיולוג,אני אמור לעבור פרוצידורה אסטטית שבה אצטרך להפסיק למשך שבוע לקחת אספירין,האים הדבר מסכן אותי? האים ניתן להפסיק למשך כמה ימים את נטילת האספירין?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' דוד רוט - 053-4877793

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

פרופ' דוד רוט
    08/02/2020

עליך לפנות לקרדיולוג אצלו אתה במעקב לקבלת יעוץ לפני ניתוח.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אספירין

ישראל
    10/02/2020

למעשה אני לא במעקב,מאז ההתקף לפני 5 שנים למעט הכדורים שציינתי שום אירוע מיוחד..האים ניתן להפסיק אספירין לכמה ימים לצורך פרוצדורה של השתלת שיער?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אספירין

ישראל
    10/02/2020

למעשה אני לא במעקב,מאז ההתקף לפני 5 שנים למעט הכדורים שציינתי שום אירוע מיוחד..האים ניתן להפסיק אספירין לכמה ימים לצורך פרוצדורה של השתלת שיער?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

פרופ' דוד רוט
    10/02/2020

לא טוב שאתה לא במעקב. כל אדם עם מחלת לב צריך להיות במעקב קרדיולוג לפחות פעם בשנה. לאחר התקנת סטנט לא רצוי להפסיק אספירין. אם מדובר היה בניתח מציל חיים מוצדק לקחת סיכון לגבי ניתוח קוסמטי פחות מוצדק לקחת סיכון. בכל אופן במסגרת פורום כזה מבלי שאני יודע את כל הפרטים הרפואיים לגבך לא אוכל ליעץ לך בענין זה.
    תיקון קטן- אתה לא לוקח קרדיולוג אלא קרדילוק.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו