פורום צמחי מרפא - יש לך שאלה?

פורום צמחי מרפא הוא המקום שלכם ללמוד ולקבל תשובות מקצועיות לגבי צמחי מרפא, וטיפול במחלות בעזרת צמחי מרפא. בפורום ניתן להתייעץ לגבי רפואת צמחים, וריפוי טבעי בעזרת צמחי מרפא בנושאים הבאים: כאב, אסתמה, אלרגיות, בעיות עור, כאבים שונים ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• למסירה למי שמעוניין בפטרית קמבוצין
    דורית
    05/09/2018

מי שמעוניין יכול לקבל ממני פטרית הקמבוצין.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• איזה צמח יכול לגרום לכוויה כימית משמעותית?
    קרמי
    14/08/2018

שלום, לפני 3 ימים הייתי בנחל יהודיה עם שני ילדי. שיחקנו הרבה במים ובצמחים שליד. לכולנו יצאו כוויות על ידיים כעבור 3 ימים (על ידיים בלבד). הכוויה נראית ככווית חום רצינית עם שלפוחיות.
    איזה צמח יכול לגרום לכוויה כימית משמעותית?
    נתנו לנו טיפול אנטיביוטי כנגד עכברת ולא בא לי לקחת אותו.
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• היכן מוכרים באיזור רמת גן
    קרן
    06/05/2018

היי, מתברר שכבר לא מוכרים בשדרות ירושלים שביפו .
    האם משהו יודע היכן מוכרים באיזור רמת גן או באיזור תעשיה של בני ברק
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה על נטילת סלק, גדילן
    מרגלית
    24/04/2018

שלום רב
    יש לי דלקת מפרקים לאחרונה המליצו לי על גדילן
    ואנשים אחרים על סלק
    רציתי לקבל המלצה מה מומלץ יותר סלק או גדילן
    בכבוד רב:מרגלית

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• צמח מרפא ללחץ נפשי ולמחלות בדרכי עיכול עליונות
    אילן סטודנט 25
    16/03/2018

היי ד"ר אורנה. אני סובל מלחץ נפשי רב מזה שנתיים, אחרי בדיקות דם שיצאו תקינות לגמרי הוחלט לשלוח אותי לבדיקת גסטרוסקופיה-דרכי עיכול עליונות ושם גילו בקע סרעפתי קטן, דלקת בושט דרגה בי ודלקת קלה בקיבה. הליקובקטר נשלל. קיבלתי את האבחנה רק לפני חודש וחצי אך סבלתי כשנה מהסימפטומים (צרבות, כאבים בחזה, כאבי בטן עזים) אפילו ירדתי למיון כי חשבתי שאני מקבל התקף לב בעקבות הכאבים בחזה. לאחר האבחנה קיבלתי קונטרולק (מעכב משאפת פרוטונים-PPI) והוא באמת עוזר לסימפטומים של הקיבה, כבר אין צרבות, גזים וכאבים אבל הלחץ הנפשי נשאר ואני מרגיש שהוא מתגבר כל יום. אז שאלתי היא - האם יש צמח מרפא שלא משפיע לרעה על הקיבה ועל רמות הטסטוסטרון שלי ויכול לעזור להתמודד עם לחץ נפשי באופן טוב? יש לציין כי ניסיתי שורש רודיולה ועזר לי מאוד אבל אחרי לקיחה ממושכת גרם לי קצת לחרדות אז הפסקתי. ניסיתי גם ולריאן 3 פעמים השבוע, עזר מאוד ללחץ אבל הבעיות בקיבה צצו שוב! סליחה על ההודעה הארוכה ותודה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• צמחי מרפא-תקופה ארוכה
    דיקלה
    20/02/2018

שלום,
    אני מטופלת כשמונה חודשים בצמחי מרפא,האם זה יכול להזיק לבריאות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי צמחי מרפא-מחכה לתשובה,תודה
    יעל
    13/02/2018

שלום אני מטופלת כשמונה חודשים בצמחי מרפא,היתה לי נשירה חזקה כתוצאה מהפלות ,אחרי חמישה חודשים מהטיפול,הנשירה פסקה והמטפלת שלי,לא מורידה לי את הכמויות,היא שינתה לי לאבקה אחרת בשביל פריון ואז חזרה הנשירה,אני עד היום במשך שמונה חודשים מטופלת עם הכמות ההתחלתית והיא לא מפחיתה לי בכמויות,האם זה נכון?היא אומרת שעד שנה יכול להיות טיפול(מטפלת באופן פרטי,לא דרך הקופה)מחכה לתשובה,תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרעת דה-פרסונליזציה/דה ראליזציה
    טל
    10/02/2018

האם ניתן לטפל בדה-פרסונליזציה/דה ראליזציה בעזרת צמחי מרפא ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי צמחי מרפא
    דנה
    31/01/2018

שלום,
    אני כשבעה חודשים מטופלת אצל הנטרופתית עקב נשירה חזקה
    אחרי ארבעה חודשים זה ישתפר,היא שינתה לי לפני חודש לי לפורמולה לפריון והפסיקה לי טוטלית את האבקה נגד נשירה,והנשירה חזרה,האם זה תקין דבר כזה להפסיק באופן דרסטי,לפני שלושה שבועות היא החזירה לי והנשירה עדיין קיימת,אין שיפור
    אני מחכה לתשובה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי נשירה,מחכה לתשובה,תודה
    רומי
    25/01/2018

שלום
    אני לוקחת במשך תקופה ארוכה פורמולה לנשירה,עכשיו יהיה לי חסר למשך יומיים,האם הנשירה יכולה לחזור?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירה רצינית אחרי הפלות
    אדוה
    18/12/2017

עברתי במשך השנה האחרונה ארבע הפלות,וכתוצאה מזה התחילה לי נשירה רצינית,טופלתי בשתי אבקות ושתיה(טינקטורה)
    אחרי חודשיים הנשירה התסתדרה והמשכתי עד היום שזה חצי שנה עם הטיפול הזה,אני רוצה להכנס להריון,הטיפול היה בעצם איזון הורמונלי,ונראה שהתאזן,האם כדאי לי להמשיך לתוספת דבר נוסף לפריון?הרי האבקות איזנו לי ואני הייתי אמורה להיות בשלב של ירידה עם הכמות או להתחיל משהו חדש בנוסף?
    אני כרגע נחשבת למאוזנת וחוששת להפסיק שהכל ישתבש,זה יכול להשתבש אחרי שהתאזן?מה נכון לעשות,מחכה לעדכון,תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ציסטה 10 מ"מ בכבד
    אדם
    28/11/2017

נמצא אצלי ציסטה בכבד האם ישנו צמח שיעזור לי להעלים אותו

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• צמחי מרפא-שאלה חשובה-מחכה לעדכון ,תודה
    גלית
    30/07/2017

שלום
    אני מטופלת בצמחי מרפא אחרי 4 הפלות ברצף
    האסטרוגון שלי נמוך ,תוך כמה זמן זה מסתדר בערך?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בנשירת שיער רצינית
    נעמה
    27/07/2017

עברתי 4 הפלות ברצף
    קניתי תמצית שיח אברהם ולקחת במשך שבועיים וחצי 30 טיפות בהתאם להוראה שמצויינת על המוצר ואז הפסקתי,האם כתוצאה מזה נוצרה הנשירה הרצינית?
    החלטתי להפסיק ולהיות במעקב אצל נטורופתית ואני כחודש מטופלת עם צמחי מרפא שאמורים לאזן אותי אבל הנשירה ממשיכה וזה כאילו שאני לא לוקחת
    השאלה שלי היא האם כתוצאה מהשיח אברהם שלקחתי על דעת עצמי יש לי את הנשירה זו או כתוצאה מההפלות?חשוב לי לדעת עם מהשיח אברהם?אני ממש מיואשת אחרי חודש של צמחי מרפא שאני לוקחת מהנטורופתית אין מינימום שיפור

בבקשה תענו לי
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת צמחי מרפא-מחכה לתשובה
    נעמה
    18/07/2017

שלום,
    אני לוקחת מזה כשלושה שבועות צמחי מרפא,עקב שיבוש הורמונלי,האם זה יכול לגרום לעצבנות?
    כי אני מרגישה עצבנית מאז שאני לוקחת
    מחכה לתשובה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה