בעל אלים מילולית ופיזית

מנהל הפורום

ד"ר מני מלכה
ד"ר מני מלכה
לקביעת תור אצל ד"ר מני מלכה ללא פרסום בפורום

• בעל אלים מילולית ופיזית
    לי
    05/04/2020

שלום, אני נשואה 14 שנה ויש לי ילד בן 11 וילדה בת 13. בעלי באופי שלו אדם עצבני . הוא רב עם הילדה כל הזמן ותמיד שרוצה להרביץ לה אני עוצרת אותו, לפעמים שהוא ממש בעצבים ואני עוצרת אותו אז הוא מתעצבן עלי ודוחף אותי או מכה אותי על היד
    כל מה שהילדים עושים הוא מאשים אותי, משפיל אותי לידם, מדבר בזילזול.
    הבן שלי חולה אפילפסיה והתקף יכול להיגרם מלחץ, דאגה או חרדה. שרציתי להתקשר למשטרה להתלונן הוא ביקש שלא ואמר שלא רוצה שנתגרש.
    אני לא מוכנה לעשות משהו שיפגע בילדים. בעלי היה במרכז למניעת אלימות ולא עזר בכלום וגם היה בסדנא לניהול כעסים וגם לא עזר.
    מה ניתן לעשות מבלי שהילדים יפגעו מזה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בעל אלים מילולית ופיזית

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום לך

מני מלכה
    05/04/2020

שלום לך, התיאור שכתבת מדאיג מאוד.
    לגבי הטיפול של בעלך, בדרך כלל טיפול עוזר מאוד כשיש גבול ברור כנגד האלימות, כגון תלונה במשטרה. עם זאת חשוב לציין שזוהי רק דוגמא וכדי שתוכלי לבחון את הדברים עלייך להיפגש עם עןבד\ת סוציאלית מהמרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, כדי שהיא תעשה הערכת מסוכנות, ינתן הסבר לגבי הזכויות שלך וצעדים שאת יכולה לנקוט. בנוסף לכך, לגבי שאלת, "מה אפשר לעשות מבלי שהילדים יפגעו מזה" - חשוב מאוד לשים לב לכך שבהחלט ייתכן שהילדים כבר נפגעים מהמצב. ולבסוף, בהתייחס למשבר הקורונה, חשוב מאוד להתקשר לקו חירום, ולבדוק האם, כיצד ומתי המרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה מקבל לקוחות (גם אם דרך הטלפון\מחשב) וכיצד תוכלי לקבל שיחת ייעוץ בעניין. שבוע טוב לך. מני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו