מנסה גם פה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מנסה גם פה
    קרן
    28/01/2013

שלום במקרה גיליתי את הפורום הזה לא יודעת מה הכוונה כ"כ בשם שלו אבל אנסה
    לא יודעת אם לקרוא למה שעובר עליי דיכאון אבל לא מרוצה

אני חודש מאז מערכת היחסים האחרונה ונוטה לחשוב עליה ועל הקודמת הרבה... למרות שיודעת שטוב ששתיהן נגמרו. אני מפחדת שאשאר לבד, לא בטוחה אם אצליח להסתדר ולקבל את הבחור הבא שאכיר, וגם לא ממש יודעת איך להכיר כבר... אתר הכרויות בתשלום עדין לא רוצה לנסות, אבל שאר הדרכים מאכזבות...

בזמן האחרון גם אין לי מוטיבציה לחיים שלי, אני לומדת החלפתי מקצוע שמעניין אותי אבל אין לי כח להשקיע בו בשלב כלשהו אשב ללמוד והוא מאוד מעניין אבל אין לי כח
    אני ב"מלחמה" בין הפנאי לחובה, וכשיש פנאי אין באמת רצון לכלום, אפילו עכשיו ללכת לרוץ , סתם יכולה להעביר את כל היום כשאין לי מסגרת בלקרוא בלוגים וספרים - לחיות חיים של אחרים.

אין לי הרבה חברים כך שגם בילויים או יציאות או דברים מהנים אני לא עושה מספיק, ואציין גם שאני זו שיוזמת מבין חבריי לעשות כך או אחרת.

מהמקומות האלה אני מנסה להתחזק בעצמי שלי יהיה טוב עם עצמי, אבל כמו שאמרתי לא מוצאת כוחות אפילו למינימום הדרוש שיעשה לי טובץ....

ברמה של אני יודעת שאם אפילו עכשיו אלך לרוץ אחזור עם אנרגיות ואז סבבה להיות בבית ..אבל אין מוטיבציה
    או אפילו משהו קטן אחר לסדר את הבית ולהחליף מצעים שיגרום לי להרגיש טוב איפה שאני נמצאת לוקח לי המון זמן עד שעושה את הפעולות שיקחו לי אולי חצי שעה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    מנסה גם פה

הוספת תגובה

תמונה

• מנסה גם פה - תגובה

ורד מור
    29/01/2013

קרן יקרה
    העולם הריגשי שלנו, בדיוק כמו מזג האויר נמצא בתנועה מתמדת. אצל חלקנו תנודות מורגשות יותר ואצל אחרים -פחות. החוכמה היא לדעתי קודם כל לדעת לקבל את זה. יש ימים שאנו מלאי אנרגיה ועשייה ואחרים בהם אנו רק רוצים שיעזבו אותנו בשקט ואין לנו כוח לכלום. אם זה המצב,עדיף לא להלחם בו אלא לקבל אותו כגל חולף שייקח את זמנו ויעבור. אם את מזהה שזה מאפיין אישיותי מתמשך שנמשך כבר חודשים יכול להיות שזה קורא לעשיית סדר בחיים. ממה אני לא מרוצה? זמנים כאלו טובים לבדק בית. לגבי החיים, לגבי הבחירות שאנו עושים, עיבוד של דברים שקרו. לעיתים העבודה שלנו היא פנימית ולא חיצנית והיא לא פחות חשובה. בנוסף, יש אנשים שללא מסגרת הולכים לאיבוד והם זקוקים למסגרת של עשייה ש"תכריח" אותם לתפקד כפי שהיו רוצים, אם זה המצב, צרי לך מסגרת כזאת עם זמנים ברורים של עשייה ממוקדת. אם המצב ממשיך ואת נשאבת לדיכאון מתמשך אני ממליצה על עזרה מקצועית.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו