ורד היקרה שלום

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ורד היקרה שלום
    בעילום שם
    01/02/2013

ורד שלום. השאלה מופנית אליך, כי קל לי יותר לכתוב לאישה.
    אני בחור צעיר, עם נכות פיזית קשה. היצר המיני שלי חזק, ואין לי בת זוג. כך שאני חווה תיסכול מיני קשה: אני חווה עוררות מינית חזקה לעיתים קרובות, שבגללה אני מאונן לפחות פעם ביום. אם אני מתעלם מזה לאורך זמן, מתחילות לכאוב לי הביצים, ואז אני מאונן, בסופו של דבר, ולו רק כדי להעביר את הכאב ביצים.
    כמו שכתבתי - זה גורם לקושי פיזי, שבהכרח מביא גם לקושי נפשי. הרי במצב "נורמלי" הייתה אמורה להיות לי בת זוג, לפרוק בעזרתה את הדחף המיני. כלומר, זה מביא אותי גם למחשבות עצובות על חוסר אהבה בחיי. וכך, הפיזי והנפשי שלובים זה בזה.

רציתי לספר על זה למישהו, ואני שמח שמצאתי אותך.
    אשמח לשמוע כל מחשבה או רעיון שיש לך לגבי זה. אני מבקש שתנסי לעזור לי.
    מבטיח לקבל בפתיחות כל רעיון או מחשבה שלך בנושא.
    מהתשובות שאת עונה, אני מתרשם מרגישותך ותבונתך, ונוח לי לפתוח את הנושא דווקא איתך.

(יותר קל לי לכתוב את זה לאישה. אני מתנצל אם זה מביך אותך, אך אני מבקש שתעני בפתיחות. המון תודה.)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    ורד היקרה שלום

הוספת תגובה

תמונה

• ורד היקרה שלום - תגובה

ורד מור
    02/02/2013

אכן, הפיזי והנפשי שלובים זה בזה ואהבה היא מצרך מבוקש עבור כולנו (כל אחד ונכויותיו).
    עד כמה שידוע לי ,גם אנשים עם נכויות מצליחים למצוא אהבה כך שאיני רואה בהכרח קשר בין הנכות לאהבה שחסרה. אני רואה סביבי הרבה אנשים ללא נכות פיזית קשה שגם מתקשים למצוא אהבה ואני מכירה הרבה מאוד אנשים שיש להם נכויות פיזיות ו/או רגשיות שמצליחים למצוא אהבה וקשרים מיניים וזוגיים. יש היום הרבה דרכים להכרויות,דרך האינטרנט למשל ואני בטוחה שיש מספיק אנשים שרואים מעבר לחיצוני. אהבה לעצמך, ואמונה יחד עם חיפוש במקומות המתאימים אמורים לקרב אותך אל אותה אחת שמחכה. בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו