תוקפנות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוקפנות
    מריה
    20/02/2013

יש לי מן תוקפנות סמויה כלפי אנשים. כולם חושבים שאני נראית עדינה אבל יש לי לפעמים חזיונות שאני מתחילה לירות באנשים סתם ברחוב או דורסת אותם.. מרגישה רע עם עצמי. מה לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תוקפנות

הוספת תגובה

תמונה

• תוקפנות - תגובה

ורד מור
    21/02/2013

שלום מריה
    אנשים רבים חשים תוקפנות.רבים לא חושפים אותה במלואה ומדמיינים לא פעם תסריטים אך במקביל ישנו מנגנון שדואג לווסת אותה ולהשאירה בתחום הדמיון. מציעה לך לפנות לאיש מקצוע שיעזור לך להבין את המקור לתחושות אלו , יחקור אותן איתך יותר לעומק ויעזור לך לבטא אותה בדרך מעודנת. בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוקפנות - תגובה - תגובה

מנשה כהן
    05/03/2013

שלום. בנוסף לדברים של ורד - יתכן שאת לא די מבטאת את עצמך ביחסים עם אנשים, לא אומרת מה את רוצה או לא רוצה, אולי חוששת להיות "לא נחמדה" ולהביע ביקורת או להתעמת. התוצאה של תהליך כזה שהתגובה שלך מופיעה דרך תסריטים עם תוקפנות. "הלוואי שתמותי" יכול הילד להרגיש ולחשוב כלפי אימא שמעצבנת אותו. מה שלא מתבטא בהתנהגות הגלויה יכול להתבטא בדמיון..חומר למחשבה. תראי מה דעתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו