לא משתחררת מאהבה ישנה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לא משתחררת מאהבה ישנה
    מאי
    02/04/2013

שלום,
    לפני ארבע שנים הייתי מאוהבת בידיד טוב שלי, איתו שכבתי במהלך שנתיים. דרכינו נפרדו בכי רע, הייתה לי תקופה קשה של כשנה במהלכה התגברתי עליו ועשיתי שינויים בחיים וחשבתי שעברתי הלאה. מאז לא הייהת לי זוגיות, רק דייטים ללא המשכיות ולא חשבתי עליו כמעט. לאחרונה אביו נפטר וכתבתי לו מייל ניחומים שבעקבות התגובה שלו למיל, שהייתה מלאה געגועים, הכל צף לי חזרה. פתאום אני מרגישה שלא התגברתי עליו למעשה בכלל, ואני די בהלם כרגע שחזרתי אחורה ארבע שנים בתחושות שלי. יכול להיות שזה נובע מהבדידות שלי, או שבאמת יש דברים בגו וכדאי לי לתת לזה הזדמנות נוספת (למרות שהוא היה מאוד פוגעני כלפיי)?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    לא משתחררת מאהבה ישנה

הוספת תגובה

תמונה

• לא משתחררת מאהבה ישנה - תגובה

ורד מור
    02/04/2013

שלום מאי
    קל מאוד להשאב חזרה לקשר שהיו בו רגשות חזקים כשעוד לא מצאנו קשר אחר משמעותי ומספק. אנו מתגעגעים לחלקים הטובים, להתאהבות ולעצם זה שהיה קשר. מתוך דברייך אני מבינה שאת מתקשה למצוא קשר זוגי וכניראה שפגיעות ישנות עדיין מהדהדות בתוכך. זה שהאירוע עורר תחושות מהעבר עדיין לא אומר שחזרת אחורה.
    האם מהמקום שבך שאוהב אותך ורוצה בטובתך היית בוחרת בו שוב? האם ברור לך איזה קשר את מחפשת והאם נראה לך שהוא יכול להיות שותף לכך? לעיתים קשה לענות על השאלות לבד ואנו זקוקים לעזרה כדי להתבונן בבחירות שלנו לעומקן ,לגלות מה ניתן ללמוד מהן ולנתב את עצמנו לפוטנציאלים מטיבים יותר. בהצלחה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו