שתי דעות מנוגדות מה לעשות

מנהל הפורום

מנשה כהן
מנשה כהן
 ורד מור
ורד מור
לקביעת תור אצל ורד מור ללא פרסום בפורום

• שתי דעות מנוגדות מה לעשות
    הלל
    11/08/2019

הי,
    הגעתי למצב שאני יודע ממש טוב שתי דעות מנוגדות שיש לי לגבי נושא ספציפי ,מה אני עושה מהרגע שאני יודע מהן?

אני מאמין באחת ממש טוב ,לגבי השנייה יש לי ספקות אבל נשמעת לי גם הגיוני.
    שתיהן ביחד יוצרות מצב שאני חושד שהוא בעייתי (עדיין לא בטוח)

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בחירות

ורד מור
    13/08/2019

נשמע שיש הרבה סימני שאלה.... ויכולת התבוננות מרחבית שהיא טובה אבל לפעמים גם מבלבלת :). לא נתת יותר מידי אנפורמציה אבל ככה זה עם בחירות בחיים. במחוזות אי הוודאות.
    איזו דיעה נותנת תחושה שלמה יותר? או נעימה בגוף? לפעמים זה עוזר לחוש את זה- לחוש את התשובות גם בגוף ולא רק בראש ובהגיון.
    בכל מקרה שיהיה לטובה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממשיך שאלה

הלל
    13/08/2019

דוגמא ספציפית-
    בעבודתי אני צריך להרצות הרבה בפני מנכלים-אך אני נמנע בזה בכל מחיר .
    מצד אחד אני אומר לעצמי שאני צריך להרצות ושזה טוב ויקדם אותי בעבודתי מצד שני זה טוב שאני לא מרצה נקודה,ושהכל בסדר גם ככה.
    זו האינפורמציה שיש לי ,שתי התחושות חזקות מאוד מטלית ,שכלית וגופנית
    איך אני יוצא מהלופ הזה?
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

מנשה כהן
    13/08/2019

כשתסתכל מהעתיד אחורה האם תצטער שלא הרצאת?
    זה משהו שהיית רוצה לעשות? נמצא בתשוקה שלך?
    נמנע בכל מחיר בגלל פחד או נמנע בגלל שזה לא באמת מעניין אותך?
    לא חייב לענות פה. מספיק שתענה לעצמך...ואם אתה נמנע בגלל פחד ויש רצון או עניין בזה אז אולי כדאי לוותר על אזור הנוחות למען התפתחות וצמיחה?...לרוב מרוויחים מזה הרבה- מההתגברות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממשיך שאלה

הלל
    13/08/2019

תודה על התשובה המהירה ורד,
    מה שקשה לי איתו,ולמרות שהשאלות שהצפת יכולות להיות מעולות,אני לא יודע איך להגדיר את זה יותר טוב מאשר להגיד שהקול או המצב שבו אני בטוח במיליון אחוז שזה "בסדר" שאני לא מרצה ,פשוט ככ בטוח בעצמו שהתשובות לכל השאלות האלו זה שהכל בסדר.
    עדיין אני מרגיש קונפליקט אבל קשה לצאת ממנו

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך בדיקה

ורד מור
    14/08/2019

זה באמת בסדר. השאלה היא למה יש קונפליקט ונשמע ששווה לברר את זה בשיחה. מוזמן לפנות אלי או לכל מטפל אחר ולבדוק את זה יחד.
    שוב, כל מקום שמעלה אי שקט הוא הזדמנות לצמיחה והתפתחות וללמוד עוד משהו על עצמנו.
    והכל באמת בסדר. זו מהות המסע....
    יום טוב!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו