איך עוברים מחשיבה שלילית לחיובית אשמח למענה

מנהל הפורום

מנשה כהן
מנשה כהן
 ורד מור
ורד מור
לקביעת תור אצל ורד מור ללא פרסום בפורום

• איך עוברים מחשיבה שלילית לחיובית אשמח למענה
    רינת
    30/06/2020

שלום רב.
    אני עוברת שינויים כרגע בטיפול תמיכה שאני מקבלת, מתכננים תוכניות לעתיד של כל מיני מקומות לימודיים או דברים אחרים הם יחליטו בשבילי, למרות שזה ייקח הרבה זמן אני במתח מזה. בנוסף אבא שלי חולה מאוד אני גם מתלבטת אם להישאר במקום הזה שאני נמצאת או לא.
    הייתי שמחה לדעת מה לעשות כדי להפוך חשיבה שלילית לחיובית לגבי זה, ומה לעשות כדי להעסיק את עצמי בשעות אחר הצהריים ובערב. אני ממש אודה לכם על המענה, תבורכו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אשמח למענה מהיר עם אפשרי תודה רבה

רינת
    30/06/2020

המשך שבוע נפלא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התמקדות בחיובי

ורד מור
    30/06/2020

שלום רינת
    ישנן כמה נקודות מבט לכל מצב ואפשרויות שונות להתייחסות. הגישה שלנו היא זו שבסופו של דבר קובעת את איכות חיינו.
    ההתמקדות בטוב, ההודייה על היש. בכל יום מחדש. אם את רואה שאת חוזרת בראשך על מחשבות שליליות את יכולה להעלות אותן על הכתב וליצור מולן משפטים חיוביים, מרגיעים. מזכירה לעצמך את הכוחות ואת יכולת ההתמודדות. תרגול אמונה, אומץ ואופטימיות מול פחד , פסימיות ופקפוק אלו שיעורי חיים לתרגול. בנוסף העסיקי את עצמך בהסחות דעת ופעילויות שעושות לך טוב על הנשמה. מצאי דרך לשחרר את הלחץ והמתח מהגוף דרך צעידה, ריקוד, כל מה שמרגיע ומרומם את רוחך. את מכירה את עצמך יותר טוב ממני. בהצלחה. ורד

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו