שאלה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה
    קרין
    25/08/2010

שלום רב

אני ובעלי עברנו טיפולי פוריות רבים במשך 3 שנים ללא הצלחה,וכרגע אנחנו בהפסקה בגלל עבודה בחו"ל . העניין הוא שמישהי מהקהילה פה ביקשה מאיתנו לעשות לה בייבי סיטר לשבוע ל3 ילדים .וכל הרגשות צפו לי ואני אומרת לעצמי האם זה נכון לסרב לה כי אני חשה עצבות כי לי אין ילדים ואני שומרת על ילדים של מישהי אחרת ??? אני פשוט כועסת על עצמי, ועל אותה אישה שהיא כמובן לא אשמה ,היא לא יכולה לנחש למה סרבתי .
    אני אוכלת את עצמי האם להסביר לה למה סרבתי או לא ?
    זו קהילה קטנה פה וכולם מכירים את כולם ואני חוששת שמה הסרוב שלי יגרור פה אנטי כלפיי וכלפי בעלי.
    האם זו חשיבה בריאה??
    תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• קבלה וסליחה

חנה הללי
    29/08/2010

קרין שלום .
    מתערבבים כאן מספר אלמנטים, בואי ננסה "לעשות סדר"
    ברמת המציאות :
    בייבי סיטר לשבוע ימים לשלושה ילדים זו ממש עבודה עם מחויבות ואחריות גדולה.
    לגור בחו"ל בקהילה קטנה ,בתוך מיעוט התלוי אחד בשני ,מהווה גורם לחץ .
    הניתוק מהארץ וממקורות תמיכה שהיו לך, השינוי, המעבר לארץ אחרת, אף הוא מהווה גורם לחץ.
    גורם לחץ משמעותי נוסף ועיקרי הם טיפולי הפוריות והרצון והצורך הטיבעי בילדים משלך .

ברמה הנפשית:
    הקונפליקט בין הצורך שלך להקשיב לעצמך להציב גבולות ולהיות מודעת למה את זקוקה מצד אחד, לבין הצורך להתקבל ולהשתייך לחברה / לקהילה הקטנה מצד שני מכניס אותך לדכדוך, כעס ואשמה.

הצעות :
    נסי להרפות. נסי להיות סלחנית כלפי עצמך.
    התבונני והאמיני, האמיני שיש בך תכונות טובות ונעימות שתבואנה לידי ביטוי במהלך הזמן, בחיים בקהילה בחו"ל. האמיני שתצליחי לבנות קשרים קרובים עם אנשים בקהילה שיהוו מקור לתמיכה ולחברות.
    אני מאמינה שבמהלך הזמן תווצרנה הזדמנויות ליחסי חברות ותנתן לך ההזדמנות להביע ולתת מעצמך בדרכך שלך.
    סילחי לעצמך ברוגע והסביבה תחוש בכך.
    חנה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו