שאלה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה
    בילי
    05/09/2010

שלום אני אמא לבת בת 23 שסובלת מדיכאון כבר כמה שנים. בתקופה הארחונה הדיכאון החמיר ואני מפחדת שהיא תפגע בעצמה. היא לא מוכנה ללכת לאישפוז אך מוכנה ללכת לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי.
    מישהו אמר לי שכדאי לנסות שבבית יהיו כמה שפחות גירויים להתאבדות. למשל שמעתי שכדאי להחביא או לסלק את הכדורים מהבית. ברצוני לשאול האם כל הכדורים מסוכנים באותה המידה: בבית יש לנו בעיקר כדורי אקמול, כדורי סידן, וכדורים שלה להפחתת לחץ- קלונקס. האם להחביא או לסלק את כולם מהבית?
    בנוסף- שמעתי ששילוב של בליעת כדורים ושתיית אלכוהול הוא גם כן מאוד מסוכן- האם גם להוציא את השתייה החריפה מהבית (בעלי שותה לעיתים משקאות כגון וודקה או יין)?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• לקבל עזרה

מנשה כהן
    05/09/2010

שלום. את מתארת מצוקה שקודם כל דורשת טיפול. אם היא מוכנה לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי - אז זה מצויין. אולי במקום לדאוג ולשנות דברים בגלל הפחדים - כדאי לפנות בהקדם לטיפול, אפשר להתחיל בטיפול פסיכולוגי, ואם הדכאון קיים כבר הרבה זמן, פשוט לפנות לייעוץ פסיכיאטרי ולקבל אבחנה, תרופה והמלצות להמשך טיפול. ממליץ לפנות בהקדם האפשרי.

אולי תלכו ביחד לפגישה-שתיים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו