גירושין

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גירושין
    עידית
    11/09/2010

שלום רב,
    אני נשואה מזה 25 שנה, לבעלי ולי יש שלושה ילדים בגיל ההתבגרות. בעלי פנה לטיפול פסיכולוגי שבמהלכו הומלץ לו להתגרש משום שכול עוד הוא חי איתי לא יוכל להתחבר לעצמו. חשוב לי לציין שבעלי הוא אדם עצמאי ובעל עמדה בכירה מאוד בעבודתו. אני מתקשה להבין את האמירה הזו. ומתקשה לשאת את הנחרצות שבה ואת ההשלכות הקשות מאוד שיש לה על מעגל רחב מאוד של אנשים. כמו גם את החד צדדיות שבה. אולי אם ארד לסוף דעתו של האומר ולסוף דעתה של האמירה אוכל גם להתמודד עמה. תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    גירושין

הוספת תגובה

תמונה

• אמצע החיים

חנה הללי
    11/09/2010

שלום עדית
    שאלת שאלה מאוד מורכבת .
    לדעתי אין טעם ב "לנסות לרדת לסוף דעתו של האומר"(הפסיכולוג) . משום שבטיפול קיימת אינטראקציה ואווירה של תיקשורת בתוך קונטקסט ואין לנו מקום לנסות ולפרש.
    העיקר הוא עם מה שבעלך קלט/אומר .
    הוא אומר בעצם שני דברים ;
    האחד :אני רוצה להתחבר לעצמי .
    השני :הפסיכולוג טוען ש.... בכך בעצם שם על מישהו שלישי את האחריות לאמירה ,להחלטה ולתוצאות , זוהי צורה של תיקשורת נמנעת.
    אני ממליצה מאוד בשלב הזה לפנות לטיפול זוגי היכול לסייע לשניכם לעבור את התקופה .
    חנה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו