לשון , גרון , חלל הפה לא יודע ?!?!?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לשון , גרון , חלל הפה לא יודע ?!?!?
    משה
    10/10/2010

במהלך ה 6 שנים האחרונות , אני סוחב איתי תופעה\חרדה\בעייה (אינני יודע מה זה לעזאזל) , פתאום בארוחת ערב רגילה אכלנו ארוחת ערב ולפתע הפסקתי לאכול ופשוט לא יכולתי לאכול כי חשבתי שהלשון עומדת להיבלע לי או איזה שהו שריר בגרון עומד להיתפס לי או שיש לי בחילה , והמצב החמיר וירדתי במשקל , 15 קילו ..
    הלכתי להיוועץ על פסיכולוג , והבנתי שזו איזו שהיא חרדה , ואני כבר כמעט 5 - 6 שנים לוקח כדורים מסוג "טרנקסל - כדור" "וסרוקסט - חצי כדור" , במהלך השנים זה היה עוזר לי קצת וחזרתי למשקלי , הבעייה שבתקופה האחרונה אני עובר הרבה דברים חדשים וטובים חתונה , בית חדש ועוד ... ופשוט הכל חזר לי ...
    הייתי אצל הרופא והוא העלה לי מעט את המינון ,
    שאלתי היא האם באמת זו בעייה פסיכולוגית או שיכול להיות שיש לי משהו רפואי שאני צריך לטפל בו בלשון בגרון ??
    אני ממש מבולבל , - חשוב לציין שהחיים שלי היו יפים וטובים מאודדד , לפני שכל הבאלגן הזה הגיע אליי , אנני יודע מה לעשות אני חסר אונים !!!
    אנא עזרו לי \ יעצו לי ...
    תודה רבה משה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לשון , גרון , חלל הפה לא יודע ?!?!? - תגובה

מנשה כהן
    10/10/2010

שלום. לפעמים הנפש והרוח ומדברים כפשוטו דרך הגוף: מה כל כך קשה לך לבלוע [לקבל]? הגוף מדבר במקומך, במקום המודעות שלך. האם קשה לך לקבל את הטוב שנופל בחלקך?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי ...

משה
    10/10/2010

אני מצטער אבל אם תוכל להיות יותר ברור שאבין אותך זה יהיה מצויין ..
    יש לי בעייה , אני מרגיש במהלך חיי היום יום שלי ולא דווקא שאני אוכל או שותה , אלה אפילו סתם יושב מול המחשב עכשיו , ואני מרגיש כאילו בית הליעה או הלשון או הגרון מציק לי כאילו כמו שריר שהולך להיתפס או כמו איזו שהיא חרדה שהלשון תיבלע לי ...
    ואני לא יודע , האם זו חרדה ?? או אני אולי אני חולה וצריך תרופה ??
    במקרים שאני יושב בארוחה אני מוצא את עצמי עם כפות ידיים סגורות מה שמראה על לחץ אני יודע .. ואני פשוט לועס טוב טוב שלא בטעות יתקע לי משהו בגרון כי אז אני נכנס להיסטריה ... אני לא יכול להמשיך ככה זה פשוט הורס לי את החיים !!!

בסביבות גיל 20 זה החל לי לקראת שיחרורי מצה"ל ... (ולא הייתי חייל קרבי או משהו כזה) ...

מה עושים ??
    הרופא שלי אומר לי שאני נורא נורא לחוץ והעלה לי את מנת הכדורים , השאלה האם זה הפתרון ?? כי בינתיים הם לא מזיזים לי והכל נשאר אותו דבר ואפילו קשה יותר ...
    המון תודה משה ..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי ... - תגובה

מנשה כהן
    17/10/2010

שלום. נראה לי ששווה להיפגש עם פפסיכולוג קליני.לנסות להעמיק בשאלה למה אתה מגיב מבחינה רגשית/נפשית עם התגובה הגופנית שאתה מתאר? מה קרה לך עם השיחרור? איך אתה מתמודד עם נושאים שונים בחייך? מה מלחיץ אותך? מה נותן לך כוח? ממה אתה חושש ועוד. ממליץ לך לפנות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו